Jak napisać SMS na dobranoc do dziewczyny?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niego

Czasami nie do końca wiadomo, co napisać, gdy chce się wysłać SMS na dobranoc, który sprawi, że Twoja dziewczyna się uśmiechnie, poczuje się wyjątkowo lub naprawdę zrozumie, jak wiele dla Ciebie znaczy. Taki drobny ruch sam w sobie może być bardzo wymowny, ponieważ pokazuje, że myślisz o niej nawet w ostatnich minutach dnia. Możesz flirtować, rozśmieszać lub pokazać, że naprawdę Ci na niej zależy. Jeśli tylko będziesz szczery, na pewno jej się to spodoba. Wskazówki, jak napisać dziewczynie wiadomość na dobranoc, znajdziesz w dalszej części tego tekstu.

Jakie są czułe i słodkie SMSy na dobranoc?

„Kocham Cię do księżyca i z powrotem. Dobranoc”

SMS na dobranoc to najlepszy moment, aby wykonać romantyczny ruch w stronę swojej dziewczyny, kiedy kładziesz się spać i zastanawiasz się nad tym, jak minął Wam dzień. Z pewnością spodobają jej się piękne życzenia na dobranoc, pełne wszystkich Twoich najsłodszych myśli i najskrytszych uczuć do niej.

„Nie chcę iść spać, bo moje sny nigdy nie będą tak cudowne, jak moja miłość do Ciebie. Zawsze z Tobą chciałbym być. Dobranoc”

„Tak naprawdę nie wiedziałem, czym jest miłość, dopóki nie poznałem Cię. Dziękuję Ci za to, że jesteś najjaśniejszym światłem w moim życiu. Śpij spokojnie”

„Trzymam kciuki, że przyśnisz mi się dziś w nocy. W przeciwnym razie czekanie do rana byłoby trudne. Słodkich snów, Kochanie!”

„Śpij spokojnie, nie daj się ugryźć pluskwom”

W przypadku, gdy oboje stale wysyłacie sobie słodkie emotki, mówicie do siebie po imieniu i ogólnie rzecz biorąc, zachowujecie się bardzo słodko, możesz trzymać się tego tematu w swoich SMS-ach na dobranoc.

„Dobranoc, księżniczko. Kocham Cię!”

„Zostało tylko 28 800 sekund, zanim znów będę mogł z Tobą porozmawiać. Życzę dobrej nocy”

„Dobranoc kochanie. Kocham Cię bardziej niż lody”

„Kocham Cię. Dobranoc”

Nieważne, czy związek trwa od lat, czy od kilku tygodni, Twoja dziewczyna na pewno chętnie usłyszy, jak bardzo Ci na niej zależy. Mówiąc wprost o swoich uczuciach, a następnie życząc jej dobrej nocy, sprawiasz, że już nigdy nie pójdzie spać, zastanawiając się, jak wygląda sytuacja między wami.

„Chcę, żebyś dziś wieczorem poszła spać, wiedząc, jak bardzo mi na Tobie zależy. Mam nadzieję, że będziesz miała wspaniałe sny”

„Hej, ja naprawdę Cię kocham. Nie chcę, żebyś kiedykolwiek to kwestionowała. Słodkich snów dla mojej kochanej dziewczyny!”

„Kocham Cię bardziej niż cokolwiek innego. Jesteś moim światem. Dobranoc, kochanie!”

„Tęsknię za Tobą. Dobranoc”

Może się zdarzyć, że gdy będziesz zasypiał w domu, we własnym łóżku, naprawdę zaczniesz żałować, że nie ma jej przy Tobie. Jest całkiem możliwe, że ona czuje to samo. Dzięki napisaniu SMSa na dobranoc i zapewnieniu, że za nią tęsknisz, spowodujesz, że poczuje się spokojna i wyjątkowa.

„Leżę w łóżku, oglądam film. To byłby idealny moment, gdyby nie to, że tak bardzo za Tobą tęsknię. Śpij spokojnie!”

„Każdej nocy, kiedy nie jestem z Tobą, tęsknię za Tobą. Dziś w nocy szczególnie. Śpij dobrze, kochanie”

„Tęsknię za Tobą, bardziej niż mogę to wyrazić słowami. Chciałem, żebyś to wiedziała, zanim zaśniesz. Dobranoc!”

„Chciałbym być teraz z Tobą… Dobranoc”

Kiedy brakuje Wam siebie nawzajem, tekst na dobranoc może być świetną okazją, aby poczuć się tak, jakbyście byli razem, nawet jeśli tylko przez chwilę. Kiedy życzysz jej dobrej nocy, spróbuj wyjaśnić, co byś zrobił, gdybyście byli razem.

„Naprawdę chciałbym być przy Tobie, żeby Cię mocno przytulić! Dobranoc, Kochanie”

„Czego bym nie zrobił, żeby być teraz z Tobą… Po prostu wyobraź sobie, że tam jestem, przytulam Cię mocno. Dobranoc”

„Chciałbym dać Ci buziaka na dobranoc, lecz dziś nie mogę tego zrobić. Czekam na następny raz, kiedy będę mógł. Dobranoc!”

„Mam nadzieję, że wiesz, jaka jesteś piękna. Słodkich snów”

Komplementy sprawią, że Twoja dziewczyna poczuje się wyjątkowo. Im bardziej są osobiste, tym lepiej. Dołączając przemyślany, słodki komplement do wiadomości na dobranoc, sprawisz, że będzie miała dobry humor.

„Cieszę się, że mam taką dziewczynę. Jesteś najlepsza, wiesz o tym? Dobranoc”

„Dobranoc najmądrzejszej, najsłodszej i najzabawniejszej dziewczynie, jaką znam”

„Ty naprawdę sprawiasz, że każdy dzień jest lepszy. Dziękuję Ci za to. Śpij spokojnie!”

„Dzisiejszy wieczór był wspaniały. Dobranoc”

Być może ona leży w łóżku i myśli: „Tak dobrze się dzisiaj bawiłam. Ciekawe, czy on czuje się tak samo…”. Wspominając o czymś pozytywnym związanym z Waszą randką, sprawisz, że poczuje się lepiej.

„Jeśli nie wspomniałem o tym wcześniej, wyglądałaś dziś wieczorem świetnie. Nie mogłem przestać się na Ciebie gapić. Śpij spokojnie”

„Dobranoc dla najlepszego partnera do gry w minigolfa, jakiego człowiek może sobie wymarzyć. Dzięki za wspaniałą randkę”

„Chcę, żebyś wiedziała, że to była moja najlepsza randka. Dobranoc”

„Spróbuj o mnie nie śnić”

W zależności od upodobań Twojej dziewczyny może ona preferować nieśmiałe, figlarne teksty zamiast super romantycznych. Jeśli uważasz, że tak jest, nie bój się trochę podkręcić atmosferę!

„Dziś w moim pokoju jest naprawdę zimno, chciałbym, żebyś tu była i mnie ogrzała… Dobranoc”

„O wiele bardziej podoba mi się moje łóżko, gdy jesteś w nim. Do następnego razu… Dobranoc”

„Trudno mi zasnąć, bo nie mogę przestać o Tobie myśleć. Jesteś moim ulubionym rozpraszaczem. Słodkich snów”

„To musi być męczące śmiać się z moich żartów. Dobranoc”

Wysyłając SMS na dobranoc, chcesz powiedzieć, że Ci zależy i że o niej myślisz. Być może Twoja dziewczyna już sama w sobie czuje, że ten gest jest słodki, nawet bez super romantycznej wiadomości. Może więc wolałaby zabawny tekst na dobranoc, który pozwoli jej się pośmiać przed snem.

„Krem na pryszcze: nałożony. Piżama: założona. Tekst na dobranoc dla mojego skarbu: w trakcie pisania. Spokojnych snów”

„Jesteś tak naprawdę Julią dla mojego Romea. Miejmy nadzieję, że sprawy potoczą się dla nas lepiej. Kolorowych snów”

„Spójrz, kupiłem ci kwiaty. Były naprawdę drogie, więc mam nadzieję, że Ci się spodobają. Dobranoc”

„Słodkich snów, kochanie”

Zanim położysz się do łóżka, napisz jej słodkiego SMS, że myślisz o niej. Dając jej tym samym do zrozumienia, że masz nadzieję, że będzie spała dobrze. Pisz krótko i słodko.

„Życzę słodkich snów”

„Myślę o Tobie. Dobranoc”

„Dobranoc, Kochanie”

Wykorzystaj emojis, aby pokazać, że Ci zależy

Jeśli nie lubisz wyrażać siebie za pomocą słów, emojis mogą załatwić sprawę. Możesz sprawić, że Twoja dziewczyna poczuje się naprawdę kochana, przesyłając jej kilka romantycznych ikonek wraz z tekstem. W ten sposób ona zrozumie, jak bardzo Ci zależy, a Twój tekst na dobranoc będzie kompletny. Trudno jest źle zinterpretować czerwone serduszka i śpiącą buzię.

„Dobranoc! 💖😍🥰”

„Śpij spokojnie❣️💕💞💓💖💝”

„Słodkich snów 😍🥰💍”

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz