Jak poderwać kobietę? Skuteczne sposoby na poderwanie dziewczyny

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niego

Znasz to uczucie. Jesteś w barze lub klubie, a nawet po prostu idziesz ulica, kiedy zauważasz fantastyczną kobietę. Może być niezwykle piękna albo coś w jej uśmiechu sprawia, że chcesz ją lepiej poznać. Jednak, gdy się do niej zbliżasz i chcesz zagadać, zaczynasz się denerwować. Zapominasz, co powiedzieć, zaczynasz jąkać się, a w skrajnych przypadkach możesz nawet zapomnieć swojego imienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak poderwać kobietę bez nerwów i przerażenia, przeczytaj ten artykuł.

Jak podejść do kobiety?

Wiedz, kiedy podejść

Pierwszym krokiem do poderwania kobiety jest znalezienie odpowiedniej partnerki. Powinieneś szukać kobiety, która wygląda na chętną do rozmowy z kimś nowym – może dlatego, że jest znudzona swoim obecnym towarzystwem lub po prostu szuka flirtu na wyjeździe. Choć nie zawsze można powiedzieć, czy kobieta chce nowego towarzystwa, im bardziej jest otwarta, tym większe prawdopodobieństwo, że Ci się uda.

Jeśli zauważyłeś, że kobieta spojrzała na Ciebie więcej niż raz i nawet się uśmiechnęła, to może to być sygnał, że jest zainteresowana. Jeśli jej koleżanki patrzą na Ciebie i chichoczą, to znaczy, że ona lub przynajmniej jedna z jej koleżanek Cię ocenia. To dobry moment, aby do niej podejść.

Jeśli wygląda na znudzoną lub zirytowaną swoim towarzystwem, to może to oznaczać, że szuka sposobu na ucieczkę z obecnej sytuacji. Może ciągle ziewać podczas rozmowy z koleżanką lub przewracać oczami na grupę głośnych ludzi, z którymi przyszła. To Twoja szansa, aby przyjść i uratować ją od tej sytuacji. Jeśli dobrze odczytasz sytuację, ona doceni tę zmianę otoczenia.

Jednak nie podchodź do kobiety, jeśli jest na randce, chyba że ewidentnie nie idzie im dobrze. Jeśli namiętnie całuje się ze swoim partnerem, trzymaj się od niej z daleka. Jednak jeśli wygląda na totalnie znudzoną lub jej partner spędza więcej czasu, sprawdzając swój telefon, niż rozmawiając z nią, możesz podejść do niej, gdy jej partner odejdzie.

Pewnie podejdź do niej

Kiedy już znalazłeś cel, musisz pokazać jej, że jesteś pewny siebie, że lubisz to, co robisz i że chętnie ją poznasz. Nie zaimponujesz jej, wyglądając na desperata lub osobę szukającą pocieszenia. Pamiętaj, że większość kobiet wie, czy chce iść z Tobą do łóżka w ciągu pierwszych piętnastu minut rozmowy.

Nawiąż z nią kontakt wzrokowy. Po pierwsze, nawiąż z nią kontakt wzrokowy z miejsca, w którym jesteś. Następnie, upewnij się, że masz z nią kontakt wzrokowy, gdy do niej podchodzisz. Pokaż, że czujesz się na tyle komfortowo w tej sytuacji, że patrzysz jej w oczy, zamiast wpatrywać się w podłogę lub swoje buty.

Uśmiechnij się. Uśmiechając się, pokażesz, że panujesz nad sytuacją i nie jesteś zdenerwowany. Pamiętaj: jesteś zadowolony z siebie, więc nawet jeśli Cię odrzuci, wyjdziesz z tego z podniesioną głową.

Unikaj garbienia się i krzyżowania rąk na klatce piersiowej. Utrzymuj swoje ciało otwarte – Twoja mowa ciała mówi dużo o Tobie.

Poświęć jej całą swoją uwagę. Nie podchodź zbyt blisko, zwróć swoje ciało w jej stronę i unikaj wszelkich elementów rozpraszających, takich jak sprawdzanie telefonu co pięć sekund.

Odpowiednie ubranie to część pewności siebie. Nie musisz nosić czegoś drogiego, ale załóż schludny strój, który dobrze pasuje i wygląda.

Miej świetne wejście

Kiedy już jesteś w towarzystwie swojej wybranej dziewczyny, ważne jest, aby zadbać o to, żeby rozmowa i Twoje zachowanie wzbudziło jej zainteresowanie. Zły początek może utrudnić Ci podryw, dlatego staraj się zrobić dobre wrażenie od samego początku.

Zachowaj spokój i relaks. Jeśli będziesz zdenerwowany, to szybko to zauważy, co nie będzie sprzyjać Twojemu podrywowi. Przypomnij sobie, że najgorsze, co może się zdarzyć, to odmowa, a to nie jest koniec świata. Czy jesteś na to gotowy?

Unikaj tekstów na podryw. Jeśli nie jesteś pewien, że ona będzie się śmiała z Twojego żartu, lepiej z nich zrezygnuj. Staraj się unikać popularnych tekstów na podryw, takich jak: „Musisz być zmęczona, bo przez całą noc chodziłaś mi po głowie”. Kobiety docenią Twoją oryginalność.

Jasno wyraź swoje zainteresowanie. Jeśli będziesz mało precyzyjny w swoich intencjach, możesz być odebrany jako osoba szukająca tylko przyjaźni, a nie związku. Dlatego od razu powiedz, że jesteś zainteresowany. Na przykład, możesz powiedzieć: „Czy mogę zaprosić Cię na drinka?”.

Przedstaw się. Powiedz jej swoje imię i jeśli chcesz być kulturalny, uściskaj dłoń.

Jak zainteresować sobą kobietę?

Spraw, aby poczuła się jak najbardziej wspaniałą kobietą na świecie

Nie ma co ukrywać, kobiety chcą czuć się wyjątkowo. Nie mów jej oklepanych komplementów na temat jej seksapilu. Zamiast tego pokaż, że doceniasz ją za jej wyjątkowość w sposób oryginalny.

Zadawaj jej pytania o nią i o to, co lubi. Zainteresuj się nią prawdziwie, zadając pytania o jej zainteresowania, ulubione miejsca w mieście, ulubione drużyny sportowe czy programy telewizyjne. Nie chcesz zrobić wrażenia, że rozmawiasz tylko po to, żeby poderwać ją do łóżka.

Zapytaj ją o jej opinie na różne tematy i pokaż, że cenisz sobie jej zdanie. Zapytaj o jej preferencje dotyczące drinków w barze, w którym jesteście, lub o to, co myśli o twoich nowych butach.

Nie krępuj się mówić jej komplementów, nawet jeśli są one już powtarzane. Jeśli jest piękna, interesująca lub ma świetne poczucie humoru, powiedz jej to.

Zaurocz ją

Aby uwieść kobietę, ważne jest nie tylko rozmawianie z nią w sposób interesujący, ale również sprawienie, aby chciała więcej. Aby pokazać jej, jak wyjątkowy jesteś, poświęć trochę czasu na rozmowę o sobie. Następnie, wykorzystaj to, co mówisz, jako sposobność do zadawania inteligentnych pytań, aby poznać ją lepiej.

Odkryj, co sprawia, że jesteś unikalny. Bez przesadnej chwały, podaj co najmniej dwa lub trzy fakty o sobie, które sprawią, że zainteresuje się Tobą bardziej. Czy może mówisz w kilku językach lub przemierzyłeś świat w ciągu roku? Na pewno warto o tym wspomnieć.

Znajdź wspólne zainteresowania. Odnajdź obszary, w których macie coś wspólnego, takie jak wspólne hobby czy ulubione potrawy. Nie pozwól, aby pomyślała: „Lubię z nim rozmawiać, ale nie wydaje mi się, żebyśmy mieli coś więcej, bo nie mamy nic wspólnego”.

Opowiedz coś interesującego. Pokaż jej, że interesujesz się otaczającym światem, opowiedz ciekawostkę z życia lub z kultury. Oczywiście, nie bądź nudny i wybierz temat, który Cię pasjonuje i może zainteresować także ją.

Bądź sobą

Aby uwieść kobietę, musisz pokazać jej, kim naprawdę jesteś, zamiast udawać kogoś innego. Przedstaw się z najlepszej strony i daj jej poznać swoją prawdziwą osobowość.

Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nie próbuj udawać przystojniaka, który podrywa wiele kobiet. Po prostu bądź sobą i zachowaj się w sposób, który sprawi, że poczuje się z Tobą swobodnie. Unikaj mówienia o innych kobietach w swoim życiu, ponieważ może to sprawić, że poczuje się niepotrzebnie niepewnie.

Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nie próbuj udawać przystojniaka, który podrywa wiele kobiet. Po prostu bądź sobą i zachowaj się w sposób, który sprawi, że poczuje się z Tobą swobodnie. Unikaj mówienia o innych kobietach w swoim życiu, ponieważ może to sprawić, że poczuje się niepotrzebnie niepewnie.

Pamiętaj, że nie jesteś z kumplami. Wstrzymaj się od żartów lub opowieści, które mogą Cię skompromitować lub postawić w złym świetle. Bądź wrażliwy na jej potrzeby i zachowaj się z klasą.

Oczaruj ją swoim poczuciem humoru

Kobiety uwielbiają facetów, którzy potrafią je rozśmieszyć, szczególnie jeśli robią to bez zbytniego wysiłku. Powinieneś pokazać jej, że jesteś zabawny i że będzie dobrze się bawić w Twoim towarzystwie. Unikaj sytuacji, w której próbujesz zbyt bardzo ją rozśmieszyć, co może sprawić, że będzie Cię postrzegać jako nieszczery lub zbyt nachalny.

Prowadź dowcipną rozmowę. Jeśli ona powie coś zabawnego, nie mów tylko: „To takie zabawne”, ale zareaguj na to, śmiejąc się i odpowiadając równie dowcipnie. Pokaż, że potrafisz utrzymać jej tempo i odbić piłkę.

Drocz się z nią w sposób delikatny. Kobiety lubią, gdy z nimi żartujesz, ale tylko wtedy, gdy robisz to w sposób odpowiedni i nieraniący jej uczuć. Uśmiechaj się z czegoś, co powiedziała lub żartuj na temat jej wyjątkowego śmiechu. To pomoże rozwinąć Waszą relację na bardziej zabawny poziom.

Żartuj z siebie. Nie popadaj w samouwielbienie, ale udowodnij, że nie traktujesz siebie zbyt poważnie i potrafisz się z siebie śmiać. Pokaż, że jesteś skromny i potrafisz spojrzeć na siebie z dystansem.

Jak zakończyć nieudany podryw?

Dobrze jest rozpoznać moment, gdy Twoja obecność przestaje być mile widziana. Może to wynikać z różnych powodów – może dziewczyna po prostu Cię nie interesuje, ma chłopaka lub chce spędzić czas tylko z koleżankami. Niezależnie od powodu, gdy tylko poczujesz, że czas odejść, zrób to.

Jeśli rozmowa nie idzie zbyt dobrze, a dziewczyna często sprawdza swój telefon lub odwraca wzrok, to znak, że czas odejść.

Jeśli jej koleżanki zaczynają ignorować Cię lub odwracają od ciebie wzrok, to znak, że czas odejść.

Gdy już wiesz, że czas odejść, nie stawiaj się w kłopotliwej sytuacji, mówiąc coś w stylu „Widzę, że nie jesteś zainteresowana” lub „Przepraszam, że zawracam Ci głowę”. Po prostu powiedz „Fajnie było z Tobą porozmawiać, do zobaczenia”. Odejdź z uśmiechem na twarzy, nawet jeśli jesteś rozczarowany.

Jeśli jednak zauważysz, że dziewczyna często się uśmiecha, utrzymuje kontakt wzrokowy, bawi się włosami i zasadniczo wydaje się, że dobrze się bawi, rozmawiając z Tobą i chce więcej, to znak, że możesz przejść na kolejny poziom relacji.

Udany podryw, co dalej?

Jeśli naprawdę dobrze wypadłeś podczas rozmowy, a ona wyraźnie jest zainteresowana Tobą, to nadszedł czas, aby przejść na wyższy poziom i zobaczyć, dokąd to wszystko zmierza. Przecież próbujesz ją poznać lepiej, prawda? Więc na co jeszcze czekasz?

Jeśli jesteś w barze lub klubie nocnym i sytuacja zaczyna nabierać rumieńców, możesz powiedzieć: „A może pójdziemy gdzieś w spokojniejsze miejsce, aby kontynuować rozmowę?”. Albo: „Co powiesz na to, abyśmy się przespacerowali?”.

Jeśli wiesz, że dziewczyna chce nadal być w twoim towarzystwie, ale nie chcesz jej wystraszyć, próbując ją odizolować od jej koleżanek, zapytaj ją, czy chce iść do innego baru lub na afterparty ze swoimi koleżankami. Pamiętaj, że dopiero co Cię poznała, a nawet jeśli Cię lubi, może nie być zainteresowana pójściem z Tobą do łóżka.

Jeśli nie jesteś gotowy, aby zaprosić ją do swojego domu, postaraj się zdobyć jej numer telefonu. Nie denerwuj się. Po prostu zapytaj: „Hej, bardzo miło było z Tobą porozmawiać. Czy mógłbym poprosić Twój numer, abyśmy mogli spotkać się na drinku lub kolacji następnym razem?”.

Kilka porad na koniec

Czasami dostaniesz kosza – takie jest życie. Ważne, żeby się nie poddawać i spróbować ponownie.

Pamiętaj, że nie musisz szukać dziewczyny tylko w barze czy klubie. Możesz spróbować poderwać ją w parku lub kawiarni. To może być skuteczniejsze, bo ona nie będzie się tego spodziewać. Pamiętaj jednak, żeby nie przeszkadzać jej, jeśli wyraźnie pokazuje, że chce zostać sama.

Zadbaj o swój wygląd. Ubierz się dobrze, ale co ważniejsze, ubierz się odpowiednio i bądź atrakcyjnym mężczyzną.

Rozważ pójście do baru z kilkoma przyjaciółmi. Najlepiej, jeśli w Twojej grupie będą kobiety. To dodaje trochę tajemniczości i rywalizacji („Czy on jest z którąś z nich?”), a także pokazuje, że jesteś towarzyskim facetem.

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz