Jak poderwać kobietę?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niego

Znasz to uczucie. Jesteś w barze lub klubie, a nawet po prostu idziesz ulicą, kiedy widzisz fantastyczną kobietę. Może być niesamowicie piękna albo coś w jej uśmiechu sprawia, że pragniesz ją lepiej poznać. Jednak kiedy się zbliżasz i chcesz zagadać do niej, zaczynasz się denerwować. Zapominasz, co powiedzieć, zaczynasz mamrotać, a w skrajnych przypadkach możesz nawet zapomnieć własnego imienia. Jeśli chcesz, wiedzieć jak poderwać kobietę nie będąc zdenerwowanym lub przerażonym, przeczytaj ten artykuł.

Jak podejść do kobiety?

Wiedz, kiedy podejść

Pierwszym krokiem do poderwania kobiety jest oczywiście znalezienie odpowiedniej kobiety. Powinieneś znaleźć kobietę, która wygląda na chętną do rozmowy z kimś nowym, czy to dlatego, że jest znudzona swoim obecnym towarzystwem, czy po prostu dlatego, że jest na wyjeździe i szuka flirtu. Chociaż nie zawsze można powiedzieć, czy kobieta chce nowego towarzystwa, jednak im bardziej jest otwarta, tym większe prawdopodobieństwo, że Ci się uda. Oto kilka znaków, że powinieneś do niej podejść:

Jeśli zauważyłeś, że spojrzała na ciebie więcej niż raz, a nawet uśmiechnęła się. Jeśli jej koleżanki patrzą na Ciebie i chichoczą, to znaczy, że ona – lub przynajmniej jedna z jej koleżanek – Cię ocenia. Podejdź tam natychmiast.

Jeśli wygląda na znudzoną lub zirytowaną swoim towarzystwem. Może ciągle ziewa podczas rozmowy z koleżanką albo przewraca oczami na grupę głośnych ludzi, z którymi przyszła. To twoja szansa, aby przyjść i uratować ją od jej towarzystwa. Jeśli dobrze odczytałeś sytuację, to ona doceni tę zmianę otoczenia.

Nie podchodź, jeśli ona jest na randce, chyba że ewidentnie nie idzie im dobrze. Jeśli ona namiętnie całuje się ze swoim mężczyzną, trzymaj się od niej z daleka. Jednak jeśli ona jest na czymś, co wygląda jak pierwsza randka i wygląda na totalnie znudzoną lub facet, z którym jest, spędza więcej czasu, sprawdzając swój telefon, możesz podejść do niej, gdy facet odejdzie.

Nie podchodź, jeśli ona ma zażyłą rozmowę ze swoją koleżanką. Jeśli jest w dużej grupie kobiet, to jedno, ale jeśli jest z koleżanką i rozmawiają szybko, intensywnie i nie skanują tłumu od ponad godziny, to znaczy, że prawdopodobnie ma trochę wolnego czasu na spotkanie z koleżanką.

Pewnie podejdź do niej

Kiedy już znajdziesz swój cel, musisz pokazać jej, że jesteś pewny siebie, że lubisz to, co robisz i że z chęcią ją poznasz. Nie zaimponujesz jej, wyglądając na desperata lub osobę szukającą pocieszenia. Pamiętaj, że większość kobiet będzie wiedziała, czy chce iść z Tobą do łóżka w ciągu pierwszych piętnastu minut rozmowy.

Nawiąż kontakt wzrokowy. Po pierwsze, nawiąż z nią kontakt wzrokowy z miejsca, w którym jesteś. Następnie, upewnij się, że masz z nią kontakt wzrokowy, gdy do niej podchodzisz. Powinieneś pokazać, że czujesz się na tyle komfortowo w tej sytuacji, że patrzysz jej w oczy, zamiast wpatrywać się w podłogę lub swoje buty.

Uśmiechnij się. Uśmiechając się, pokażesz, że panujesz nad sytuacją i że nie jesteś zdenerwowany. Pamiętaj: jesteś zadowolony z tego, kim jesteś, więc nawet jeśli ona cię odrzuci, wyjdziesz z tego z podniesioną głową.

Nie garb się i nie krzyżuj rąk na klatce piersiowej. Utrzymuj swoje ciało otwarte – Twoja mowa ciała mówi dużo o Tobie.

Poświęć jej całą swoją uwagę. Nie podchodź zbyt blisko, zwróć swoje ciało w jej stronę i unikaj wszelkich elementów rozpraszających, takich jak sprawdzanie telefonu co pięć sekund.

Częścią pewności siebie jest odpowiednie ubranie. Nie musisz nosić czegoś drogiego, ale po prostu załóż schludny strój, który dobrze pasuje i wygląda.

Miej świetne wejście

Kiedy już jesteś przy swojej wybrance, musisz upewnić się, że mówisz i robisz wszystko, aby wzbudzić jej zainteresowanie. Jeśli zaczniesz od złej strony, to może być ciężko ją uwieść, więc powinieneś zrobić dobre wrażenie tak szybko, jak to możliwe.

Zrelaksuj się. Jeśli nie jesteś spokojny, gdy do niej podchodzisz, ona będzie to wiedziała w sekundę i się zniechęci. Przypomnij sobie, że najgorsze, co może się stać, to że ona Cię odrzuci. Czy jesteś w stanie to wytrzymać?

Nie używaj tekstów na podryw. O ile nie uważasz, że ona ma naprawdę poczucie humoru, unikaj wszelkich popularnych tekstów na podryw, takich jak: „Musisz być zmęczona, bo przez całą noc chodziłaś mi po głowie”. Kobiety nie docenią Twojego braku oryginalności.

Wyraźnie zaznacz, że ją podrywasz. Jeśli jesteś mało precyzyjny w swoim działaniu, możesz sprawiać wrażenie kogoś, kto szuka przyjaźni, a nie randki. Aby uniknąć nieporozumień, od razu wyraź swoje zainteresowanie. Na przykład, możesz powiedzieć: „Czy chciałabyś usiąść ze mną? Chętnie postawię ci drinka”.

Przedstaw się. Powiedz jej swoje imię, a jeśli chcesz być uroczy i kulturalny, możesz nawet uścisnąć jej dłoń.

Jak zainteresować sobą kobietę?

Spraw, aby poczuła się jak najbardziej wspaniałą kobietą na świecie

Spójrzmy prawdzie w oczy. Kobiety chcą się czuć wyjątkowo. Nie mów jej tandetnych słów o tym, jaka jest seksowna. Zamiast tego daj jej znać, że uważasz, że jest wyjątkową laską i zrób to w oryginalny sposób.

Zadaj jej pytania na swój temat. Po prostu zadaj jej kilka pytań o siebie, np. co uwielbia robić, czy lubi swoje miasto, a nawet ulubione drużyny sportowe czy programy telewizyjne. Nie chcesz przecież odejść, a dziewczyna pomyśli sobie: „Wow, on nic o mnie nie wie. Oczywiście chciał ze mną rozmawiać tylko dlatego, że myślał, że jestem atrakcyjna”.

Popytaj ją o opinię na różne tematy. Pokaż, że jej zdanie się liczy. Zadaj jej kilka luźnych pytań o to, co sądzi o koktajlach w barze, w którym jesteście albo nawet o to, czy podobają jej się twoje nowe buty.

Nie bój się mówić jej komplementów, nawet jeśli myślisz, że już to wszystko słyszała. Jeśli jest piękna, interesująca lub ma świetne poczucie humoru, powiedz jej to.

Zaurocz ją

Kluczem do uwiedzenia kobiety jest nie tylko spowodowanie, by lubiła z tobą rozmawiać, ale również sprawienie, by pomyślała: „Hej, to jest niesamowite – chcę tego więcej”. Aby pomóc jej zobaczyć, jaki jesteś wspaniały, poświęć trochę czasu na rozmowę o sobie. Następnie, możesz wykorzystać to, o czym mówisz, jako sposób na zadawanie inteligentnych pytań, aby dowiedzieć się więcej o niej.

Powiedz jej, co sprawia, że jesteś wyjątkowy. Bez popisywania się, powiedz jej co najmniej dwie lub trzy ciekawostki, które sprawią, że będzie chciała Cię poznać. Nauczyłeś się japońskiego lub spędziłeś rok w egzotycznym kraju? Zdecydowanie warto o tym wspomnieć.

Znajdź wspólne cechy. Znajdź coś, co was łączy i o czym możecie porozmawiać, np. miłość do koszykówki czy meksykańskiego jedzenia. Nie spraw, aby myślała: „Uwielbiam rozmawiać z tym facetem, ale po prostu nie sądzę, że coś z tego będzie, ponieważ nie mamy nic wspólnego”.

Opowiedz jej coś interesującego. Daj jej do zrozumienia, że jesteś facetem, który czyta gazety i wie, co się dzieje na świecie. Nie będąc nudnym, opowiedz jej jakiś przypadkowy fakt, który ostatnio przykuł twoją uwagę.

Bądź sobą

Oznacza to, że należy pokazać jej, kim naprawdę jesteś, zamiast udawać kogoś innego. Daj się poznać ze swojej najlepszej strony.

Nie udawaj. Nie zachowuj się, jakbyś był tym przystojniakiem, który zdobywa wiele kobiet. Po prostu bądź fajnym facetem, który chce ją poznać. Nie mów o wszystkich innych kobietach w swoim życiu, bo ona pomyśli, to dlaczego on rozmawia ze mną?

Pokaż jej, kim jesteś. Opowiedz jej trochę o swoich zainteresowaniach, o tym, co robisz w weekendy, albo wspomnij o tej zajebistej wycieczce, którą odbyłeś z kumplami. Kobieta powinna wiedzieć, kim jesteś poza tym facetem, który ją podrywa.

Pamiętaj, że nie jesteś ze swoimi kumplami. Chociaż ona może poznać Cię naprawdę później, wstrzymaj się z żarcikami lub historiami, które mogą stawiać Cię w złym świetle.

Oczaruj ją swoim poczuciem humoru

Kobiety uwielbiają facetów, którzy potrafią je rozśmieszyć, szczególnie jeśli potrafią to zrobić bez zbytniego starania się. Powinieneś pokazać jej, że jesteś zabawny i że będzie się dobrze bawić, jeśli będzie z Tobą. Nie spraw, aby pomyślała, że tak bardzo starasz się ją rozśmieszyć, że będzie jej Ciebie po prostu żal.

Prowadź dowcipną rozmowę. Jeśli ona powie coś zabawnego, nie mów: „To takie zabawne” tylko śmiej się, nie odpowiadając. Powiedz jej coś równie zabawnego, aby udowodnić, że potrafisz dotrzymać jej kroku.

Delikatnie się z nią drocz. Kobiety lubią, gdy się z nimi droczysz, jeśli oczywiście robisz to we właściwy sposób. Zaśmiewaj się z czegoś, co ona mówi lub drażnij się z nią na temat jej wyjątkowego śmiechu. To rozwinie waszą relację na bardziej zabawnym poziomie.

Żartuj z siebie. Nie popadaj w samouwielbienie, ale udowodnij, że nie traktujesz siebie zbyt poważnie i potrafisz się z siebie śmiać.

Jak zakończyć nieudany podryw?

Poznaj, kiedy nie jesteś mile widziany

Częścią dobrego wyjścia jest wiedza o tym, kiedy nie jesteś mile widziany. Może to być z różnych powodów. Może dziewczyna po prostu cię nie pociąga. Może ma chłopaka i nie chce marnować Twojego czasu. Może po prostu chce spędzić czas ze swoimi koleżankami. Niezależnie od powodu, gdy tylko poczujesz, że czas odejść, odejdź.

Jeśli rozmowa całkowicie się nie klei, a dziewczyna sprawdza swój telefon lub ciągle się rozgląda, to czas odejść.

Jeśli jej koleżanki zaczną odwracać od Ciebie wzrok lub Cię ignorować, to czas odejść.

Gdy już wiesz, że czas odejść, nie kompromituj się, dalej mówiąc: „Cóż, wygląda na to, że po prostu nie jesteś zainteresowana” lub „Przepraszam, że zawracam Ci głowę”. Po prostu powiedz: „Hej, fajnie się z tobą rozmawiało. Do zobaczenia później.”

Wyjdź z uśmiechem na twarzy, nawet jeśli jesteś zawiedziony.

Jednak jeśli ona dużo się uśmiecha, utrzymuje kontakt wzrokowy, bawi się włosami i po prostu ogólnie wygląda na to, że świetnie się bawi, rozmawiając z tobą i chce więcej, to czas, aby przejść na następny poziom.

Udany podryw, co dalej?

Jeśli wszystko idzie dobrze, to przejdź na następny poziom

Jeśli naprawdę dobrze wypadłeś podczas rozmowy, a dziewczyna jest wyraźnie zainteresowana Tobą, to nadszedł czas, aby przejść na wyższy poziom i zobaczyć gdzie to wszystko zmierza. Próbujesz zdobyć kobietę, prawda? Więc na co czekasz?

Jeśli jesteś w barze lub klubie nocnym i sprawy się rozkręcają, możesz powiedzieć: „A może pójdziemy gdzieś bardziej ustronne miejsce, aby porozmawiać?”. Albo: „Co powiesz na to, abyśmy stąd wyszli?”.

Jeśli wiesz, że dziewczyna chce nadal być w twoim towarzystwie, ale nie chcesz jej wystraszyć, próbując ją odizolować od jej koleżanek, zapytaj ją, czy ona i jej koleżanki chcą iść do spokojniejszego baru lub zaproś ją na after party ze swoimi koleżankami. Pamiętaj, że dopiero co Cię poznała, a nawet jeśli Cię lubi, może nie być zainteresowana pójść z Tobą do łóżka.

Jeśli nie jesteś gotowy, aby zaprosić ją do domu z tobą, to postaraj się zdobyć jej numer telefonu. Nie denerwuj się. Po prostu daj jasno do zrozumienia, że naprawdę ją zapraszasz. Powiedz: „Hej, to była wspaniała rozmowa i chciałbym spotkać się z Tobą przy drinku lub kolacji. Czy mogę prosić twój numer telefonu?”.

Kilka porad na koniec

Od czasu do czasu dostaniesz kosza. Takie jest życie. Musisz się podnieść i spróbować jeszcze raz.

Pamiętaj, że możesz kobietę poderwać nie tylko w barze czy klubie. Możesz poderwać ją także w parku lub kawiarni. To może działać lepiej, ponieważ ona nie będzie się tego spodziewała. Upewnij się tylko, że nie przeszkadzasz jej, jeśli ona ewidentnie chce zostać sama.

Zadbaj o swój wygląd. Ubierz się dobrze, ale co ważniejsze, ubierz się odpowiednio i bądź atrakcyjnym mężczyzną.

Rozważ pójście do baru z kilkoma znajomymi. Najlepiej, jeśli w Twojej grupie jest kilka kobiet. Dodaje to trochę tajemniczości i rywalizacji („Ciekawe, czy on umawia się z którąś z nich?”) oraz pokazuje, że jesteś towarzyskim facetem.

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz