Jak poderwać rozwiedzioną kobietę?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niego

Jeśli jesteś zakochany w kobiecie, a ona jest teraz wolna w wyniku rozwodu, możesz zastanawiać się, jak zdobyć jej uwagę. Podczas gdy wiele osób jest przerażonych perspektywą rozwiedzionego partnera, tak naprawdę jest tu dużo zalet. Rozwiedziona kobieta wiele przeszła, ale prawdopodobnie będzie bardziej odpowiedzialna, dobrze ułożona i stabilna emocjonalnie niż ktoś, kto nigdy nie doświadczył małżeństwa. Będzie też chętna na nowe przygody, ponieważ będzie szukała dobrej zabawy po ciężkich przeżyciach, więc wasz związek nie będzie nudny. Jeśli próbujesz zdobyć serce kobiety, która właśnie zakończyła małżeństwo, to masz szczęście. Oto najlepsze sposoby, jeśli chodzi o zdobycie wymarzonej kobiety po rozwodzie.

Sposoby na poderwanie rozwiedzionej kobiety

Zrób to powoli i zostańcie przyjaciółmi

Sposób, w jaki rozwód przebiega z jej punktu widzenia, powinien wpłynąć na sposób, w jaki zamierzasz ją zdobyć. Jeśli zdaje się być bardzo smutna, mówi, że ma problemy, bądź masz wrażenie, że przeżywa duży stres, po prostu bądź dla niej wsparciem i staraj się budować z nią przyjazne relacje. Zbyt wczesna próba budowania związku sprawi, że będzie się wydawać, że nie dbasz o jej uczucia. Co więcej, będzie bardziej prawdopodobne, że Cię odrzuci, jeśli nie jest jeszcze gotowa na żadne zmiany.

Jeżeli będzie chciała się wyżalić na temat swojego rozstania z byłym, pozwól jej na to. Chociaż to trochę boli, gdy słyszysz, jak Twoja ukochana mówi o innym facecie, ważne jest, aby być tam dla niej.

Rozwód wymaga sporo czasu. Jeśli zdecydujesz się na ruch, gdy ona nadal zajmuje się rozwodem, może dać Ci kosza.

Wspieraj ją

Rozwód jest trudnym okresem, więc ułatw jej sprawę, będąc przy niej. Jeśli chce spędzić weekend z dziećmi, powiedz jej, że to rozumiesz i szanujesz. Jeśli potrzebuje ramienia do wypłakania się, bądź tam dla niej. Rozwód bywa niezwykle trudny i jeśli chcesz, aby patrzyła na Ciebie pozytywnymi, pełnymi miłości oczami, musisz być dla niej jak najbardziej wyrozumiały.

Zapytaj ją, czy czegoś potrzebuje. Napisz do niej SMS-a w stylu: „Hej, wiem, że przechodzisz przez wiele, a ja ciągle o Tobie myślę. Czy mogę w czymś pomóc?”

Dobrze się bawcie

Czeka ją wiele nieprzyjemnych spraw, więc bądź radosną alternatywą. Gdy wychodzisz, aby zrobić coś interesującego, zaproś ją. Prawdopodobnie będzie szukała czegoś, co odwróci jej uwagę od rozwodu, a bycie tą ucieczką to świetny sposób na to, by ją zdobyć. Rzuć propozycje typu: „Hej, chcesz pójść dziś wieczorem do kina z moimi znajomymi?”. Nawet jeśli odmówi, doceni ten gest.

Podejdź do tego swobodnie i bez ogródek. Jeśli odmówi przyjęcia oferty, powiedz jej: „Nie ma sprawy”. Jeśli będziesz zbyt nachalny, może poczuć, że wywierasz na nią presję.

Postaw na wygląd i dobry zapach

Kobiety chcą partnera, który dobrze wygląda. Rozwiedzione kobiety są mniej skłonne patrzeć na Ciebie jako potencjalnego partnera, jeśli masz niechlujny wygląd, ponieważ może to być odczytane jako rodzaj niedojrzałości. Będą bardziej zainteresowane kimś, kogo cechuje dbałość o siebie, więc zrób dobre wrażenie. Jest to całkowicie w porządku, jeśli masz więcej z luźnej atmosfery, ale po prostu upewnij się, że wyglądasz dobrze, jeśli chodzi o strój, włosy i ogólną higienę.

Kobiety chcą partnera, który ładnie pachnie. Jeśli nie masz nawyku używania wody kolońskiej lub perfum, teraz jest dobry czas, aby zacząć.

Nie powinieneś udawać, ani ubierać się w drastycznie różnym stylu – rozwiedziona kobieta jest na tyle mądra, że potrafi przejrzeć to, co udajesz. Upewnij się tylko, że Twoje ubrania są czyste, dobrze dopasowane i że nie spędzasz z nią czasu w dresie i klapkach.

Bądź pewny siebie

Im bardziej pewny siebie jesteś, tym większa szansa, że ją zainteresujesz. Jeśli czujesz się trochę niepewnie, zbliżając się do niej, to daj sobie mocny zastrzyk poczucia własnej wartości. W tym momencie spróbuj powtarzać w kółko pozytywne zdanie. To da Ci szybki zastrzyk pozytywnej energii.

Możesz wykorzystać coś takiego jak: „Jestem wystarczająco dobry. Jestem wystarczająco mądry”, albo: „Nic złego się nie stanie. Dam radę.”

Alternatywnie, możesz napiąć się przed lustrem, aby przybrać mocną pozę i dać swojej pewności duży tymczasowy zastrzyk energii. Brzmi to głupio, ale naukowo udowodniono, że działa.

Ostrożnie flirtuj

Uśmiechnij się, skomplementuj jej strój i bądź szczery jak to tylko możliwe. Jeżeli jesteście w dobrych stosunkach, możesz nawet spróbować „przypadkowo” się o nią otrzeć lub przytulić na trochę dłużej niż normalnie, aby zobaczyć jej reakcję. Rozwiedziona kobieta raczej nie będzie chciała tracić czasu z kimś zbyt niedojrzałym, więc pomiń etap podrywu i oklepane frazy.

Unikaj komplementów nadmiernie seksualnych lub romantycznych. Świeżo rozwiedziona kobieta będzie ostrożna, aby wejść w cokolwiek z facetem, który nie ma na tyle taktu, aby rozpoznać, że prawdopodobnie nie jest w miejscu na szybki flirt.

Angażuj się w rozmowy

Jeśli chcesz, żeby ją do Ciebie przyciągnąć, nawiąż kontakt z nią na głębszym poziomie. Zapytaj ją o jej marzenia, hobby i przekonania. Ludzie mają tendencję do bycia szczęśliwszymi, gdy są towarzyscy i angażują się w głęboką rozmowę, a ona będzie bardziej zainteresowana Tobą, jeśli sprawisz, że będzie szczęśliwa.

Możesz spróbować rzucić zabawną hipotezę, aby zacząć rozmowę. Pytania takie jak: „Gdybyś została uwięziona na bezludnej wyspie, jakie pięć rzeczy zabrałabyś ze sobą?” lub „Gdybyś mogła się ponownie urodzić jako jakieś zwierzątko, które byś wybrała?” są zabawnymi sposobami na rozpoczęcie rozmowy.

Bądź sobą i postaraj się być autentyczny

Rozwiedziona kobieta przejrzy wszystkie szarady, więc nie graj w żadne gierki. Pomiń sztuczki na podryw i gagi typu „Jesteś najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałem”. Rozwiedziona kobieta ma za sobą wiele przejść i zauważy Twoje gierki z daleka. Jeśli zapyta Cię, czy ją lubisz, nie udawaj trudnego do zdobycia. Jeśli powie Ci, że nie jest zainteresowana randką w tej chwili, nie bierz tego zbyt mocno do siebie – ona mówi to, co ma na myśli.

Jeśli nie jesteś gotowy na poważny związek, powiedz to wyraźnie z góry. Jeśli chcesz znaleźć tą jedyną kobietę, również bądź z tym szczery.

Tak długo, jak jesteś uczciwy, szczery i autentyczny, nie powinieneś wzbudzić u niej żadnych wątpliwości.

Upewnij się, że jesteś na poważnie, jeśli ma dzieci

Jeżeli posiada dzieci, to rób wszystko bardzo powoli i ostrożnie. To będzie niesprawiedliwe dla niej, gdy będziesz chciał się z nią spotkać, ale nie będziesz gotowy na nic poważnego, ponieważ ona ma dzieci. Przyprowadzenie nowego partnera do swoich dzieci może być bardzo szkodliwe, jeśli ten partner po prostu zniknie za jakiś czas, więc upewnij się, że jesteś gotowy na coś poważnego.

Jeśli interesuje Cię tylko romans, powiedz to bardzo jasno i nie mieszaj się w jej życie osobiste.

Umów się z nią, kiedy będzie gotowa

W pewnym momencie najprawdopodobniej przejdzie od żałoby po swoim małżeństwie do poczucia nowo odnalezionej wolności. To jest Twoja szansa, aby w końcu zaprosić ją na randkę. Zbliż się do niej w sposób bezpośredni i bądź szczery w swoim zainteresowaniu nią.

Możesz powiedzieć: „Przepraszam, jeśli to jest zbyt bezpośrednie, ale myślę, że jesteś wspaniałą osobą i chciałbym Cię kiedyś zabrać na randkę”.

W przypadku bardziej swobodnego podejścia możesz zapytać: „Hej, czy masz ochotę na drinka w ten weekend? Tylko ty i ja. Wybierzmy się razem na miasto”.

Rozwód może być procesem pełnym rozczarowań. Jeśli ona wychodzi z małżeństwa, wiedząc dokładnie, czego chce, prawdopodobnie nie będzie miała nic przeciwko. Nawet jeśli odmówi Ci lub powie, że to „Nie jest właściwy czas”, nie będzie miała Ci tego za złe i może zastanowić się nad tym w późniejszym czasie.

Traktuj ją jak zwykłą kobietę

Rozwodnicy często czują się jak skażeni. Jeśli ma dzieci, może się bać, jak zareagujesz na jej sytuację. Nie rób z tego wielkiej sprawy. Spraw, by poczuła, że nie przeszkadza Ci żaden bagaż, który może mieć. Traktuj ją jak zwykłą kobietę.

Ona prawdopodobnie będzie miała wszelkiego rodzaju skomplikowane i zagmatwane uczucia w następstwie jej rozwodu, więc doceni stabilność, normalność i udany związek.

Jeśli zaprosisz ją na randkę, a ona powie: „Bardzo bym chciała, ale mam dzieci i się rozwodzę, i…”, po prostu odpowiedz jej: „Zupełnie. Nie mam nic przeciwko temu. Nadal chciałbym Cię zabrać na randkę. Jeśli jednak jesteś zbyt zajęta, całkowicie to rozumiem.”

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz