Jak poderwać starszą kobietę od siebie?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niego

Randkowanie z kobietą starszą może być fascynujące, a Ty na pewno chcesz zrobić na niej dobre wrażenie – ale jak to zrobić? Dojrzałe kobiety mogą mieć doświadczenia lub oczekiwania, z którymi nie jesteś zaznajomiony, więc jest zrozumiałe, że jesteś trochę zdenerwowany. W tym artykule postaram się podzielić wszystkim, co musisz wiedzieć na temat randkowania z taką kobietą, od robienia dobrego wrażenia, aż do przejścia do poważnego związku.

Bądź pewny siebie

Pokaż jej, że jesteś pewny siebie i zdecydowany. Starsza kobieta wie, kim jest i chce mężczyzny, który też wie, kim jest – bez względu na swój wiek. Staraj się unikać mówienia negatywnych rzeczy o sobie, zwłaszcza w jej obecności. Zamiast tego, okazuj pewność siebie, podkreślając rzeczy, które lubisz w sobie.

Jeśli nie czujesz się pewny siebie, to nie ma problemu! Pozytywna mowa ciała może pomóc Ci wyrażać pewność siebie (nawet jeśli jej nie czujesz). Nawet proste rzeczy, takie jak wyprostowanie postawy, nawiązanie kontaktu wzrokowego i uśmiechanie się, mogą robić dużą różnicę.

Bądź asertywny w rozmowie

Pracuj nad tym, by być rozważnym, dojrzałym i elokwentnym w rozmowach. Czytaj o polityce, aktualnościach z całego świata i innych ważnych wydarzeniach, aby prowadzić ciekawe dyskusje. Koniecznie wyrażaj swoje własne opinie i nie boj się mówić o sobie.

Na przykład, opowiedz o swoich doświadczeniach, wspomnieniach lub aspiracjach, aby pokazać jej różne strony swojej osobowości. Możesz powiedzieć: „Uwielbiam podróże i mam nadzieję, że będę miał okazję odbyć ich więcej w przyszłości. Myślę, że moim ulubionym miejscem docelowym do tej pory były Ateny. Tyle historii i kultury! A Ty?”.

Unikaj tematów, które sprawiają, że wydajesz się młodym facetem, jak gry wideo lub niedawne dramaty z przyjaciółmi.

Naprawdę zainteresuj się tym, kim ona jest

Zadawaj pytania o jej życie i naprawdę słuchaj jej odpowiedzi. Odłóż telefon, nawiąż kontakt wzrokowy i nie przerywaj rozmowy. Okazuj zainteresowanie, zadając jej pytania otwarte o jej dzieciństwo, pracę, przyjaciół, rodzinę i hobby. Doceniaj ją, mówiąc szczerze komplementy, gdy ujawnia interesujące rzeczy o sobie.

Możesz powiedzieć: „Zauważyłem, że zawsze masz przy sobie książkę. Którzy autorzy są Twoimi ulubionymi? Preferujesz jakieś konkretne gatunki literackie?” Aby utrzymać rozmowę w toku, spróbuj znaleźć wspólne zainteresowania. Jeśli wydaje się, że nie macie żadnych wspólnych zainteresowań, skieruj rozmowę z powrotem na nią. Starsze kobiety zwykle są dobrymi rozmówcami, więc poproś ją, aby opowiedziała Ci więcej o jednym ze swoich zainteresowań.

Komplementowanie jej wyglądu jest w porządku, ale podkreślanie jej poczucia humoru lub osobowości pokazuje, że masz głębię. Możesz powiedzieć: „Opowieści, które opowiadasz o swoich przyjaciołach, mnie rozbawiają. Uwielbiam to słuchać.”

Okaż szacunek

Pokaż jej, że masz maniery i wiesz, jak traktować kobietę. Nigdy nie zaszkodzi być uprzejmym, mieć dobre maniery i unikać wulgarnych tematów rozmowy. Traktuj również wszystkich wokół ciebie z szacunkiem. Na przykład bądź miły i uprzejmy wobec kelnerów, przyjaciół i obcych, aby udowodnić, że jesteś osobą szanującą innych. Pojawianie się na randce punktualnie i dbanie o swój wygląd są subtelne, ale skuteczne na okazanie szacunku.

Trzymaj lekki humor

Ciesz się chwilą z nią, zamiast martwić się przyszłością. Prawdopodobnie już miała swoje dawki poważnych związków. Trzymaj się zabawnych, beztroskich tematów i starać się, aby śmiała się jak najwięcej. Pokaż, jak dużo zabawy potrafisz zapewnić!

Oczywiście możesz się otworzyć i dzielić z nią poważne sprawy o sobie, kiedy będziesz gotowy. Jednak na początku staraj się unikać super poważnych tematów, takich jak polityka lub wasza przyszłość jako para.

Bądź pozytywny i pełen energii

Zaimponuj jej swoją energią i chęcią próbowania nowych rzeczy. To, czego może Ci brakować w doświadczeniu lub wiedzy, zyskujesz dzięki entuzjazmowi, podekscytowaniu, energii i pozytywnemu nastawieniu. Pokaż jej, że związanie się z młodszym mężczyzną ma również swoje korzyści.

Przyjmuj nowe możliwości z otwartością. Na przykład, jeśli chce pójść do opery, a Ty jeszcze tam nie byłeś, patrz na to jako szansę, by doświadczyć czegoś nowego. Nawet jeśli jeszcze wiele nie zrobiłeś, zawsze możesz rozmawiać o rzeczach, które chcesz zrobić w przyszłości.

Kiedy zbliżacie się intymnie, nie skupiaj się na swoim braku doświadczenia w tym zakresie. Po prostu ciesz się chwilą. Jeśli chce Cię czegoś nauczyć bądź otwarty na to.

Włóż wysiłek w planowanie randki

Nawet jeśli to Ty zaproponowałeś randkę, możesz nie wiedzieć co zrobić lub gdzie pójść. Co ją interesuje i jakie ma hobby? Zaproponuj gdzie zjeść, jakie filmy obejrzeć, lub jakie rzeczy robić razem, bazując na tym co lubi lub już wcześniej powiedziała. Na przykład, jeśli wspomina o swojej miłości do wina, możesz zaprosić ją na degustację wina lub zarezerwować wycieczkę po winnicy.

Bądź sobą w jej towarzystwie

Pokaż autentyczność, jeśli chcesz mieć poważny związek. Nie potrzebujesz całkowitej zmiany osobowości, aby zaimponować starszej dziewczynie. W końcu chcesz, żeby polubiła Cię za to, kim jesteś, nie za wersję, którą grasz przed nią.

Zawsze możesz pracować nad nabieraniem doświadczenia, byciem bardziej dojrzałym i trzymaniem się swojego w związku, ale nie musisz zmieniać siebie.

Nie martw się, że Cię oceni za Twoje zainteresowania lub hobby, zwłaszcza jeśli stanowią one dużą część Twojej osobowości. Jeśli spotyka się z Tobą, to będzie ciekawa, by poznać Twoje zainteresowania, nawet jeśli nie może z nimi się utożsamić.

Pokaż swoją niezależność

Utrzymywanie przyjaźni, interesów i celów jest oznaką dojrzałości. Daj jej do zrozumienia, że w Twoim życiu dzieje się znacznie więcej niż tylko flirtowanie z nią. Kontynuuj regularne spotkania ze swoimi przyjaciółmi, aby wiedziała, że przyjaźnie są dla ciebie ważne. Pracuj nad swoimi celami i dziel się nimi z nią, aby wiedziała, że jesteś złożoną i dynamiczną osobą.

Na przykład, możesz wspomnieć o nadchodzącej wycieczce pieszej, którą planujesz z przyjaciółmi. Jeśli pracujesz nad projektem z pasją, powiedz jej o tym. Na przykład: „Bardzo interesuję się klasycznymi samochodami sportowymi. Właśnie teraz odnawiam jeden. Tak spędziłem weekend.”

Skup się na niej, a nie na jej wieku

Ciągłe przypominanie jej wieku może sprawić, że będzie czuła się niezręcznie. Większość kobiet nie chce być postrzegana jako starsza – chcą po prostu cieszyć się związkami na swoich warunkach. Jeśli nie porusza tego tematu, staraj się nie przyciągać zbytniej uwagi do jej wieku i unikaj ciągłego wspominania o różnicy wieku między wami.

Zakochanie się w starszej od siebie kobiecie jest ekscytujące, ale jeśli ciągle poruszasz ten temat, może to dać jej sygnał, że nie masz dobrych intencji.

Inni ludzie mogą robić uwagi na temat różnicy wieku między wami, po prostu je zignoruj. Dopóki oboje jesteście szczęśliwi i dobrze się bawicie, nie ma nic złego w flircie poza swoją grupą wiekową.

Daj jej przestrzeń

Szanuj fakt, że jest to osoba, która ma swoje życie poza Tobą. Oczywiście, gdy jesteście osobno, możesz wysłać jej SMS-a, ale zostaw to na tym. Pozwól jej robić swoje rzeczy i cieszyć się życiem. Aby udowodnić, że jesteś dojrzały, unikaj zachowań zazdrości lub pytań o to, co robiła.

Nie myl jej niezależności z brakiem zainteresowania. Jednym z najlepszych aspektów randkowania ze starszą kobietą jest to, że jest ona niezależna i pewna siebie!

Starsza kobieta ma więcej doświadczenia życiowego, co czasami może oznaczać emocjonalny bagaż. Na przykład, może być świeżo rozwiedziona i chcieć teraz umawiać się na luzie. Staraj się szanować to, przez co przeszła.

Bądź szczery co do swoich intencji

Ważne jest, aby być szczerym, jeśli związek zaczyna nabierać powagi. Jeśli ona oczekuje czegoś więcej niż jesteś w stanie dać, nie ciągnij tego i nie marnuj jej czasu. Szanuj jej potrzeby, przeprowadź z nią szczere rozmowy i pożegnaj się w przyjaznej atmosferze.

Jeśli związek dobrze się rozwija i chcesz z nią pójść na wyższy poziom bądź z nią szczery co do swoich intencji. Możesz powiedzieć: „Randkujemy od kilku miesięcy i bardzo mi się podobasz. Chciałbym być w związku tylko z Tobą i zobaczyć, dokąd to nas zaprowadzi. Co myślisz o tym?”

Różnica wieku może oznaczać, że jesteście oboje w różnych etapach życia. Zastanówcie się, gdzie teraz oboje jesteście. Jaka jest sytuacja rodzinna? Czy wasze style życia się uzupełniają?

Kilka porad na koniec

Bądź rozmowny i zainteresowany. Zadawaj jej pytania o nią samą i naprawdę słuchaj, co ma do powiedzenia.

Utrzymuj lekką atmosferę i skup się na wspólnej zabawie. Unikaj częstego poruszania tematu jej wieku.

Utrzymuj swoje przyjaźnie i zainteresowania poza związkiem. Starsze kobiety zazwyczaj preferują autonomię i doceniają niezależnych partnerów.

Upewnij się, że randkujesz ze starszą kobietą z właściwych powodów. Zadaj sobie pytanie: „Czy jestem naprawdę zainteresowany tą osobą, czy jest to dla mnie raczej ciekawostka?”

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz