Jak poznać, kiedy ona Cię nie kocha?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niego

Czy czujesz, że coś się zmieniło w Twoim związku i martwisz się, że Twoja dziewczyna Cię nie kocha? Wszystkie związki przechodzą przez wzloty i upadki. Jesteś tutaj, ponieważ możesz poznać sygnały, kiedy Twoja dziewczyna przestaje Cię kochać. Dodatkowo masz wskazówki co zrobić, aby naprawić swój związek.

12 oznak, po czym poznać, że dziewczyna przestaje Cię kochać

Krytykuje cię

Czy często Cię obwinia lub wskazuje na Twoje wady? Dziewczyna może być bardziej krytyczna niż wcześniej, jeśli skupia się na negatywnych stronach dotyczących Ciebie lub waszego związku. Jeśli wszystko wydaje się Twoją winą, a każda mała rzecz, którą robisz, denerwuje ją, wasz związek może być w kłopotach. Kiedy ktoś traci ten szacunek i życzliwość dla swojego partnera, to znak, że nie czuje już miłości tak jak dawniej.

Jeśli tylko przepraszasz, a ona nigdy nie bierze odpowiedzialności za pojawiające się problemy, masz do czynienia z jednostronnym związkiem.

Wskazuj na rzeczy, które w niej lubisz lub które robi dobrze. Kiedy zobaczy, że skupiasz się na jej pozytywnych cechach, możesz przypomnieć jej, żeby zrobiła to samo dla Ciebie.

Przestaje robić z Tobą plany na przyszłość

Czy ona wspomina o robieniu rzeczy razem? Jeśli nadal jest zaangażowana w związek, może wspomnieć o przyszłych wakacjach i planach podróży, a nawet o takich rzeczach jak ślub, kupno domu czy posiadanie dzieci. Jeśli jednak jej miłość osłabła, może nie widzieć dla Ciebie miejsca w swojej przyszłości.

Może również przestać wspominać dawne czasy i przywoływać wszystkie dobre chwile, które wspólnie spędziliście razem.

Przypominaj jej o waszych najlepszych momentach jako para. Jeśli pomyśli o tym, dlaczego się zakochaliście i ile zabawy mieliście w przeszłości, może to zmienić jej perspektywę.

Flirtuje z innymi

Czy przekracza granice, na które się zgodziliście? Jeśli flirtuje z innymi facetami, być może przestała się w Tobie kochać. Jest to poważny powód do niepokoju, jeśli ona regularnie flirtuje z kimś konkretnym. Do oznak, że jest zainteresowana kimś innym, zalicza się m.in. ubieranie się inaczej, gdy zamierza się z nim spotkać, częste wysyłanie SMS-ów i rozmawianie o osobistych sprawach lub lubienie i komentowanie wielu jego postów w mediach społecznościowych.

Pamiętaj, że to normalne i zdrowe mieć przyjaciół spoza Twojego związku. To, że ona rozmawia lub spędza czas z kimś innym, nie oznacza automatycznie, że z nim flirtuje lub jest nim zainteresowana.

Bądź świadomy flirtowania ze swoją dziewczyną. Jeśli dodasz iskrę z powrotem do swojego związku, ona może być mniej skłonna do poszukiwania jej gdzie indziej.

Wydaje się znudzona Tobą lub związkiem

Czy masz wrażenie, że ona po prostu nie jest zadowolona z waszego związku? Jeśli wyczuwasz pewien dystans między wami lub czujesz, że ona odsuwa się od Ciebie, to może oznaczać, że przestała być zakochana. Być może nie wkłada w związek zbyt wiele wysiłku lub nie poświęca Ci i waszemu związkowi tyle samo uwagi, co kiedyś.

Możesz zauważyć, że wasz związek po prostu nie wydaje się bardzo trwały i istotny.

Spróbuj dodać pikanterii. Zaskocz ją jakąś niespodzianką lub zorganizuj romantyczną noc w domu.

Nie rozmawia z Tobą zbyt często

Czy wasz sposób komunikacji się zmienił? Jeśli ona nie dzwoni, żeby usłyszeć Twój głos, ani nie odpisuje na SMS-y tak jak kiedyś, może to oznaczać, że nie zależy jej na Tobie, tak jak dawniej. Jeśli tak jest, może wydawać się zamknięta lub wycofana podczas rozmów, lub unikać poświęcenia Ci swojej całej uwagi.

Może przestać wykazywać zainteresowanie Twoim życiem lub nawet pytać o Twój głos w podejmowanych przez nią wyborach.

Wysyłaj jej słodkie teksty lub zostawiaj małe miłosne notatki tam, gdzie je znajdzie. Przypomnisz jej, jak bardzo Ci zależy i jak bardzo ją kochasz.

Nie dba o Ciebie ani o Twoje uczucia

Czy ona wydaje się niezainteresowana Tobą? Może nie traktować Cię poważnie lub nie poświęcać czasu na wysłuchanie tego, jak się czujesz. Ludzie zakochani chcą dzielić się swoimi wzlotami i upadkami ze swoim partnerem i być przy nim w jego sukcesach i porażkach. Jeśli ona nie jest w stanie zapewnić Ci wsparcia i bliskości jak kiedyś, jej uczucia względem Ciebie mogły ulec zmianie.

Poświęć czas na wysłuchanie jej problemów i uczuć, kiedy się nimi dzieli. Widząc, jak troskliwy i wrażliwy jesteś, może po prostu przypomnieć jej, żeby była dla Ciebie taka sama.

Spędza z Tobą mniej czasu

Czy ona zawsze wydaje się zajęta innymi rzeczami? Jeśli ona nie poświęca już czasu waszemu związkowi, to być może przestała już być zakochana. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli robi wiele planów bez Ciebie i spędza więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi niż dotychczas.

Poproś ją, aby zarezerwowała kilka godzin na wieczór na randkę lub sprawdź, czy chce spędzić z Tobą dzień w kręgielni lub na wypad poza miasto.

Obgaduje Cię przed innymi

Czy słyszałeś, że ona krytykuje Cię za Twoimi plecami? Wspierający partner będzie Cię bronił, a nie obgadywał. Bez względu na to, czy słyszałeś, że ona zwierza się swoim przyjaciołom, czy też wspólny znajomy powiedział Ci o tym, co nieprzyjemnego powiedziała, to jest to znak, że straciła do Ciebie szacunek.

Podczas gdy normalnym jest dawać upust swoim emocjom w związku z bliskimi, to jeśli ona mówi tylko negatywne rzeczy, to jest to zły znak.

Unikaj pokusy krytykowania jej wobec własnych przyjaciół i rodziny. Przypominaj sobie o jej dobrych cechach i pamiętaj, że każdy ma wady.

Unika kontaktu fizycznego i bliskości

Czy przestaliście być wobec siebie czuli? To normalne, że przechodzisz przez „okresy pustki” w długoletnim związku. Jednak jeśli ona nie wydaje się zainteresowana niczym, od trzymania się za ręce, przez całowanie, po uprawianie seksu, wasz związek ma kłopoty. Intymność pomaga wam zbliżyć się do siebie i podtrzymać wasz związek, więc jej brak jest silnym wskaźnikiem, że jej uczucia się zmieniły.

Zaoferuj jej masaż lub poproś, aby przytuliła się do Ciebie przy wspólnym oglądaniu filmu.

Pamiętaj, że nigdy nie powinieneś wywierać na nią presji, aby była z Tobą blisko. Jeśli nie chce Cię dotykać lub żebyś ją dotykał, uszanuj to.

Zdradza cię

Czy zawiodła Twoje zaufanie? Zdrada jest główną oznaką problemów w związku. Jeśli podejrzewasz lub wiesz, że miała romans z kimś innym, czas na poważną rozmowę o tym, jak wyglądają sprawy między wami i co sprawiło, że ona zdradza. Możliwe jest naprawienie waszego związku i odbudowanie zaufania, ale będzie to wymagało wiele wysiłku z obu stron.

To nie Twoja wina, że partnerka Cię zdradziła, nawet jeśli Wasz związek był burzliwy. Zasługujesz na kogoś, kto będzie wierny bez względu na wszystko.

Chce zrobić sobie przerwę lub rozstać się

Czy wspominała o tym, że chce zakończyć związek? Jeśli przestała już być zakochana, może zdecydować, że nie chce pozostać w związku. Mimo że to trudne, musisz uszanować jej decyzję. Jeśli chce zrobić sobie przerwę, daj jej przestrzeń i skup się na sobie i własnych potrzebach, aby mogła zrobić to samo.

Robienie przerwy może faktycznie wzmocnić wasz związek. Znajdź czas na zabawę i powrót do hobby, które odeszło na bok. Być może ona właśnie przypomni sobie, jaką wspaniałą osobą jesteś i będzie tęsknić za czasem, który spędziliście razem.

Co zrobić, gdy ona jednak Cię nie kocha?

Masz tu dwie opcje – spróbować naprawić sytuację lub ruszyć dalej. Jeśli chcesz zostać razem, poproś swoją dziewczynę, aby usiadła i porozmawiała o waszym związku. Powiedz jej, jak się czujesz i co zauważyłeś, a następnie pozwól jej podzielić się tym, co czuje i myśli. Ustalcie problemy, z jakimi borykacie się i pracujcie razem nad ich rozwiązaniem. Może to zająć trochę czasu i wysiłku, ale jeśli oboje jesteście oddani sprawie naprawy, możecie sprawić, że będzie to działać.

Jeśli któreś z was nie chce zostać, czas zakończyć związek. Wiem, że to boli, ale wiem też, że z czasem będzie lepiej. Zrób sobie przerwę, wyprowadzając się, jeśli mieszkacie razem. Nie kontaktuj się z nią, blokując ją w telefonie i mediach społecznościowych. Przelej swoją energię na pracę, spędzanie czasu z ludźmi, na których Ci zależy i robienie rzeczy, które Cię uszczęśliwiają.

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz