Jak przyciągać kobiety?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niego

Choć nie jest możliwe, by każda kobieta na świecie Cię chciała, to jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na przyciągnięcie jak najwięcej kobiet. Jeśli chcesz wiedzieć jak to robić, to już mówię.

Poczuj się dobrze z samym sobą

Bądź pewny siebie w tym, kim jesteś

Pierwszym krokiem do tego, aby kobiety Cię polubiły, jest polubienie siebie. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, kim jesteś, to kobieta prawdopodobnie też nie będzie pod wrażeniem. Oto kilka sposobów, aby nabrać pewności siebie w tym, kim jesteś:

Bądź świadomy swoich najlepszych atrybutów, czy to poczucia humoru, czy umiejętności nawiązywania nowych kontaktów. Podkreślaj je, gdy tylko poznasz kogoś nowego.

Pracuj nad swoimi wadami. Nikt nie jest doskonały, ale możesz stać się lepszą osobą, podejmując zdecydowany wysiłek, aby się poprawić.

Pewność siebie jest kluczowa, ale jeśli jesteś zbyt zadowolony z siebie, możesz wyjść na aroganckiego, a to bardzo odstrasza.

Naucz się żartować z siebie. Oczywiście bez deprecjonowania siebie, ale okazjonalne żarty na swój temat pokażą, że nie bierzesz Siebie nazbyt poważnie.

Czuj się komfortowo z tym, jak wyglądasz

Nie musisz być kulturystą, aby mieć zdrowe ciało i być zadowolonym z tego, jak wyglądasz. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego ciała, nie będziesz magnesem na laski. Oto kilka sposobów, aby poprawić sposób, w jaki czujesz się o tym, jak wyglądasz:

Bądź odważny i weź udział w zajęciach z tańca lub jogi. Nie tylko poprawisz swój wygląd, ale na pewno poznasz kilka kobiet w tym czasie.

Chodzenie na siłownię kilka razy w tygodniu może poprawić twój układ krążenia, napięcie mięśni i poczucie własnej wartości. Jeśli wolisz unikać siłowni, możesz zbudować mięśnie, dostosowując dietę i trening siłowy w domu.

Jedz zdrową żywność. Jedz trzy zrównoważone posiłki dziennie i tyle owoców i warzyw, ile tylko możesz. Unikaj wszystkiego, co przetworzone i tłuste. Jak tylko chcesz, ale raz na jakiś czas skuś się na jedzenie, na które naprawdę masz ochotę.

Ubieraj się dobrze. Zadbaj o to, aby nosić dobrze dopasowane spodnie, czyste koszule i buty, które pasują do Twojego ubrania. Wkładanie wysiłku w to, aby ładnie wyglądać, pokaże kobietom, że prawdopodobnie będziesz się starał także w innych częściach swojego życia.

Kochaj to, co robisz

Jeśli chcesz przyciągać uwagę kobiet, powinieneś już teraz być zadowolony nie tylko z tego, kim jesteś i jak wyglądasz, ale z tego, jak spędzasz większość swojego czasu. Jeśli jesteś niezadowolony ze swojej pracy lub studiów, będzie to widać, a panie będą się zrażać Twoim negatywnym nastawieniem.

Jeśli pracujesz, staraj się kochać swoją pracę tak bardzo, jak to tylko możliwe. Budując relacje ze współpracownikami, doceniając atuty swojej pracy i starając się wykonywać ją jak najlepiej. Tak, abyś czuł się dobrze sam ze sobą.

Jeśli jesteś w szkole, skup się na przedmiotach, które najbardziej lubisz. Dziewczyny zobaczą, że jest coś, co Cię pasjonuje. Będziesz lepszym uczniem, zdobędziesz więcej wiedzy i staniesz się bardziej interesującą osobą.

Zajmij się hobby, które poprawi Twoje życie. Jeśli nie masz jeszcze wielu zainteresowań, wybierz coś, co będzie Twoją pasją, np. bieganie, czytanie historycznej literatury, robienie mebli. Tak długo, jak nie poświęcisz całego swojego czasu na obsesję na punkcie swojego hobby, nie tylko będziesz bardziej atrakcyjny dla kobiet, ale staniesz się lepszą osobą w procesie realizacji swoich zainteresowań.

Spójrzmy prawdzie w oczy – możesz być w miejscu w swoim życiu, gdzie nie lubisz tego, co robisz. Pracuj nad tym, aby to zmienić. W międzyczasie staraj się ograniczyć swoje narzekanie do minimum, aby kobiety nie pomyślały, że jesteś pesymistą.

Bądź osobą dynamiczną

Bądź kulturalny

Kobiety będą do Ciebie lgnęły, jeśli jesteś facetem obytym w świecie i jesteś w stanie zobaczyć rzeczy spoza swojej perspektywy. Jeśli pracujesz, aby być bardziej kulturalnym, nie tylko będziesz bardziej atrakcyjny dla kobiet, ale będziesz miał bardziej świadome spojrzenie na życie.

Naucz się nowego języka. Będziesz w stanie docenić nową kulturę. Jeśli staniesz się biegły w seksownym języku, takim jak włoski lub francuski, kobiety będą pod wielkim wrażeniem. Będą także, podekscytowane słysząc, jak schlebiasz im w obcym języku.

Czytaj szeroką gamę książek. Czytanie fantastyki i literatury pięknej różnych autorów może pomóc Ci docenić, jak wielki jest świat. Da Ci tematy do dyskusji z kobietami.

Podróżuj, jeśli możesz. Zobacz świat, a przynajmniej swoją część kraju. Dowiesz się wiele o świecie i poznasz różnych ciekawych ludzi, z których niektórzy mogą być seksownymi dziewczynami.

Oglądaj różne filmy. Oglądanie zarówno klasyków, jak i aktualnych filmów może pomóc Ci docenić złożoność ludzkiej egzystencji. Twoja miłość do filmów pozwoli Ci również zaimponować kobietom swoją wnikliwością, gdy będziesz je zapraszał na randki filmowe.

Otwórz oczy na różnorodną kuchnię. Nie ograniczaj się do pizzy i makaronów. Spróbuj nowego koreańskiego lub ukraińskiego lokalu w swojej okolicy. To również pomoże Ci znaleźć świetne miejsce na randkę.

Rozwijaj wiele zdrowych i ekscytujących kontaktów

Jeśli masz wspaniałe relacje z rodziną i ekscytującą grupę przyjaciół, kobiety będą chciały być częścią Twojego życia. Kobiety są ostrożne w stosunku do faceta bez przyjaciół lub bliskich relacji z jakimikolwiek krewnymi, ponieważ może to wskazywać, że nie wie, jak dogadać się z ludźmi. Oto jak pracować nad relacjami w swoim życiu:

Postaw sobie za cel, aby jak najczęściej spotykać się lub rozmawiać z członkami swojej rodziny. To, jak traktujesz swoją rodzinę – zwłaszcza matkę, wiele mówi o Tobie. Kobiety lubią, jeśli będziesz czułym synem. Nie chcesz wyglądać jak maminsynek, ale swobodne pokazanie paniom, jak bardzo kochasz swoją matkę, pokaże im, że jesteś troskliwą osobą.

Rozwijaj swoją ekscytującą grupę przyjaciół. Posiadanie zróżnicowanej grupy przyjaciół może uczynić Cię bardziej interesującą osobą. Wspaniale jest przyjaźnić się z kilkoma chłopakami z podwórka, ale jeśli rozwinąłeś również relacje z przyjaciółmi z weekendowej ligi piłkarskiej, możesz dowiedzieć się więcej o świecie. Co więcej, panie będą przyciągane do Twojej umiejętności dogadywania się z różnymi ludźmi.

Usuń wszelkie zbędne balasty z Twoich kontaktów ze znajomymi. Jeśli spędzasz czas z osobą, która jest niegrzeczna lub nieprzyjemna tylko dlatego, że przyjaźnicie się od lat, być może nadszedł czas, aby ponownie ocenić przyjaźń. Poza tym, jeśli przyprowadzisz kogoś, kto jest denerwujący lub niegrzeczny, kobiety pomyślą, że jest to odzwierciedlenie tego, kim jesteś.

Zdobądź kilka przydatnych umiejętności

Jeśli jesteś nie tylko interesujący w towarzystwie, ale faktycznie masz dużą wiedzę, panie będą przyciągane do Twojej męskości i zdolności do załatwiania spraw. Oto kilka przykładów:

Naucz się gotować. Zacznij od dodania tylko kilku prostych pozycji do swojego asortymentu. Gdy już coś udoskonalisz, np. idealny stek lub glazurowany łosoś, możesz zaprosić kobiety na kolację. Będziesz wyglądał seksownie w fartuchu szefa kuchni, niezależnie od tego, czy stoisz za grillem, czy przed kuchenką.

Naucz się, jak być przydatnym w domu. Niezależnie od tego, czy wiesz, jak naprawić przeciek lub zepsuty stół, panie będą podniecone Twoją „złotą rączką” i mogą nawet poprosić Cię o pomoc.

Rozwiń w sobie poczucie humoru

Możesz być interesujący i kulturalny, ale nie zajdziesz daleko, jeśli nie będziesz wiedział, jak rozśmieszyć kobietę. Jeśli masz odpowiednie poczucie humoru, będziesz miał znacznie większe szanse na przyciągnięcie pań.

Bądź sprytny. Nie musisz być najgłośniejszą lub najbardziej wylewną osobą, ale jeśli w odpowiednim momencie powiesz cięty lub ostry komentarz, panie będą pod wrażeniem.

Miej odpowiednią wymowę. Jeśli masz zabawny komentarz, upewnij się, że mówisz go wystarczająco głośno i kiedy nikt inny nie mówi. Jeśli będziesz musiał powtarzać swój żart, nie będzie on już zabawny.

Zachowaj się adekwatnie. Rób żarty dla odpowiednich ludzi. Jeśli spędzasz czas ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, twoje żarty powinny być bardziej drapieżne niż przed nową grupą dziewczyn, a zwłaszcza jeśli po raz pierwszy spotykasz się z rodzicami nowej ukochanej.

Spraw, by kobieta poczuła się wyjątkowo

Nie bój się mówić komplementów

Nie musisz przesadzać, ale właściwy komplement we właściwym czasie może sprawić, że kobieta zwróci uwagę na Twoją szczerość i chęć pokazania się.

Kiedy pierwszy raz spotykasz dziewczynę, powiedz jej, że podoba Ci się jakiś element jej biżuterii, fryzura lub jeden z jej innych dodatków.

Gdy już ją poznasz, możesz być bardziej bezpośredni. Powiedz: „Czy ktoś Ci kiedykolwiek powiedział, że masz bardzo ekspresyjne oczy?”. Albo: „Masz najsłodszy uśmiech”. Nie bój się wywołać u niej rumieńca.

Zauważaj rzeczy związane z jej osobowością. Naprawdę słuchaj tego, co mówi i powiedz jej, że bardzo dobrze mówi albo że ma świetne poczucie humoru.

Zainteresuj się jej życiem

Twoja Pani będzie pod wrażeniem Twoich zainteresowań i możliwości spojrzenia na świat. Jednak musisz upewnić się, że odwzajemniasz się, okazując zainteresowanie również jej dążeniami. Oto jak pokazać, że ci zależy:

Zapamiętaj rzeczy, które ci powiedziała. Jeśli spotkałeś ją wcześniej i przywołasz drobne szczegóły z poprzedniej rozmowy, takie jak imię jej siostry lub miejsce, w którym studiowała, zwróci ona uwagę na to, jak bardzo Ci zależy.

Zadawaj właściwe pytania. Bez brzmienia, jakbyś kierował przesłuchaniem. Możesz zadawać jej pytania, aby poznać jej punkt widzenia. Zacznij od czegoś małego i poproś o jej opinię na tematy, które nie są bardzo kontrowersyjne. Kiedy już lepiej ją poznasz, możesz drążyć dalej i pytać o jej opinię na temat godzenia pracy i przyjaciół lub czego szuka w związku.

Drażnij się z nią. Kiedy już poznasz ją na tyle dobrze, że będziesz znał jej słabości, nie bój się z niej żartować, pod warunkiem, że ona się z tym zgadza.

Staraj się być troskliwym na randce

Kiedy kobieta jest już wystarczająco zainteresowana, aby pójść z Tobą na randkę, chcesz utrzymać jej zainteresowanie poprzez dalsze zaangażowanie na waszych randkach. Oto jak dać jej znać, że Ci zależy, kiedy już ją zabierzesz:

Bądź dżentelmenem. Otwórz drzwi, przynieś jej kwiaty i daj jej swój płaszcz, jeśli jest jej zimno.

Rób małe rzeczy. Wysyłaj jej wiadomości w ciągu tygodnia, aby pokazać, że myślisz o niej. Kupuj jej drobne prezenty.

Powiedz jej, że świetnie się bawiłeś. Bądź szczery. Daj jej znać, żebyś mógł ją znowu zobaczyć.

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz