Jak przytulić dziewczynę?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niego

Na początku związku może być trudno stwierdzić, kiedy jest odpowiedni czas na kontakt fizyczny. Będziesz musiał jako facet, wykazać się odwagą, poczekać na moment, w którym przytulenie wydaje się naturalne i dopiero wtedy wykonać ten ruch. Jeżeli jest to Twoja dziewczyna, są duże szanse, że będzie chciała, abyś ją przytulił.

Jak przytulić dziewczynę na pożegnanie?

Poznaj ją

Spaceruj z nią. Rozmawiaj z nią. Im więcej czasu z nią spędzisz, tym bardziej naturalne będzie przytulenie jej.

Zastanów się nad trzymaniem jej za rękę. Nie pytaj jej o to, po prostu sięgnij po jej rękę, kiedy będziecie razem spacerować i spleć swoje palce z jej palcami. W ten sposób tworzysz poczucie fizycznej intymności, ale nie jest ono tak silne, jak przytulenie.

Jeśli ona jest bardzo nieśmiała lub powściągliwa, może nie czuć się komfortowo, przytulając się publicznie, przynajmniej nie na samym początku. Bądź wyrozumiały.

Przytul ją do siebie na pożegnanie

Chwila ta jest idealną okazją, aby wykonać kolejny ruch.

Może odprowadziłeś ją do jej klasy pod koniec długiej przerwy, a teraz nadszedł czas, abyś udał się do swojej własnej klasy. Może odprowadziłeś ją do domu i właśnie wychodzisz, aby iść do swojego domu. Bez względu na sytuację, prawdopodobnie będziesz chciał się z nią pożegnać i łatwo możesz ją wtedy przytulić.

Jeśli idziecie razem, zwolnij, aż do całkowitego zatrzymania się. Jeśli ona nadal będzie szła, może nie być jeszcze gotowa na przytulenie.

Powiedz: „Miło się z tobą rozmawiało”. W ten sposób ustalisz, że wychodzisz, nie mówiąc jeszcze „do widzenia”. Możesz też powiedzieć coś romantycznego, na przykład: „Naprawdę cię lubię” lub „Masz taki piękny uśmiech”. Jeśli jest to nowy związek, uważaj, aby ją nie przestraszyć, mówiąc coś w stylu „Kocham cię”.

Spójrz jej w oczy. Nastąpi taka chwila, kiedy oboje będziecie na siebie patrzeć. Wyciągnij ręce, podejdź do niej i spróbuj ją przytulić.

Wyciągnij ręce

Zrób pierwszy krok w jej stronę, aby pokazać, że chcesz ją przytulić. Obejmij ją ramionami i delikatnie przytul. Na początku nie przytulaj jej zbyt mocno, lecz nie rób tego nerwowo. Jeśli jej się to spodoba, odwzajemni przytulenie.

Ważne jest, aby uścisk był naturalny, a nie wymuszony. Jeśli dobrze wyczujesz moment, nie będzie musiała się nawet nad tym zastanawiać. Po prostu odwzajemni przytulenie.

Nie ma znaczenia, czy twoje ramiona są wyżej, czy jej. Jeśli jesteś od niej dużo wyższy, bardziej naturalne może wydawać się przytulenie jej w ramionach, podczas gdy ona obejmie cię w pasie.

Nie przytulaj się zbyt mocno. Uważaj, aby jej nie zranić lub nie sprawić, że będzie jej nie wygodnie. Powinieneś trzymać ją delikatnie, ale nie ściskać. Jeśli ona Cię mocniej przytuli, odwzajemnij się tym samym.

Pamiętaj, że jeśli na początku się odsunie, to znaczy, że może być po prostu zaskoczona. Nie musi to oznaczać, że nie chce, abyś ją przytulał. W rzeczywistości istnieje duża szansa, że jest tak samo zdenerwowana, jak Ty.

Przytul ją, gdy uznasz to za stosowne

Nie musisz jej przytulać tylko po to, aby się pożegnać, musisz tylko upewnić się, że nastrój jest odpowiedni.

Przytul ją, gdy jest smutna. Wyciągnij ręce, obejmij ją mocno i pozwól jej wypłakać się w Twoje ramię.

Przytul ją, gdy jest szczęśliwa. Jeśli jest podekscytowana, wyciągnij ręce i podejdź do niej, aby ją przytulić. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta z podpowiedzi i rzuci się w Twoje ramiona.

Przytul ją, gdy jest Ci emocjonalnie bliska. Jeśli właśnie powiedzieliście sobie romantyczne słowa, coś w stylu „Bardzo cię lubię” lub „Cieszę się, że jesteś moją dziewczyną”. Spróbuj ją przytulić w przypływie chwili. Wyciągnij ręce, podejdź do niej i przytul ją.

Obserwuj jej język ciała

Jeśli chcesz ją przytulić, a ona się na to zgadza, przytulaj ją dalej. Jeśli odmówi, to odpuść.

Jeśli wygląda na skrępowaną lub odpycha Cię od siebie, daj jej spokój. Ona może nie być gotowa na fizyczną bliskość z Tobą, nawet jeśli to tylko przytulanie. Jeśli nie ma dużego doświadczenia w związkach, może nie wiedzieć, co zrobić w takiej sytuacji.

I znowu, jeśli ona nazywa siebie Twoją dziewczyną, to znaczy, że chce, Twojej czułości i dotyku. Chce, abyś ją przytulił. Idź to zrobić!

Jak objąć dziewczynę podczas filmu

Obejmij ją swoją ręką, gdy siedzisz obok niej

Jest to klasyczny ruch we wczesnym okresie związku. Jeśli ona jest gotowa na przytulenie, to zapewne będzie chętna na to.

Możesz próbować tego za każdym razem, gdy siedzisz obok niej dłużej niż kilka minut. Spróbuj objąć ją ręką podczas filmu, koncertu, przedstawienia szkolnego, na tylnym siedzeniu samochodu lub na diabelskim młynie.

Upewnij się, że siedzenie, na którym siedzisz, ma oparcie, na którym możesz oprzeć rękę. Świetnie nadają się do tego kanapy.

Wybierz moment, kiedy w pobliżu nie ma zbyt wielu ludzi. Ona może czuć się skrępowana, jeśli sporo jej znajomych lub Twoich zobaczy, jak ją obejmujesz. Jeśli światło jest przygaszone, na przykład oglądacie film lub na zewnątrz jest ciemno, ona może czuć się bardziej komfortowo.

Usiądź obok niej

Usiądź na tyle blisko, żebyś mógł sięgnąć do jej dalszego ramienia.

Zaczekaj, aż będziecie siedzieć obok siebie przez co najmniej 5-10 minut. Powinno być Wam wygodnie.

Poczekaj na odpowiedni moment: może w filmie rozgrywa się romantyczna scena, a może jest to powolna, kinowa scena, w której nie ma dialogów, a muzyka rozbrzmiewa. Unikaj wykonywania ruchów w szczególnie napiętych momentach, takich jak scena pościgu lub scena z rozbudowanymi dialogami. Kiedy obejmiesz ją swoją ręką, film jest ostatnią rzeczą, o której będzie myślała, i może być zdenerwowana, jeśli spowodujesz, że przegapi coś ważnego.

Wykonaj ruch

Podnieś rękę powoli, ale świadomie i sięgnij za nią. Oprzyj ramię o oparcie kanapy lub fotela i delikatnie oprzyj rękę wzdłuż linii jej ramion.

Zachowaj zimną krew. Bądź spokojny i nie spiesz się. Jeśli ona nie cofnie Twojej ręki, jest duża szansa, że jej się to podoba. Pozostaw rękę na swoim miejscu i oglądaj dalej film.

Jeśli ona odrzuca twoją rękę lub przesuwa twoją rękę z jej ramienia, nie naciskaj na nią. Może nie jest w nastroju albo nie jest tym zainteresowana. Zachowaj zimną krew i oglądaj dalej film.

Warto rozważyć tzw. gest ziewnięcie

Jest to klasyczna „wymówka”, aby podnieść ręce do góry i wykonać ruch.

Zrób wielki, teatralny ziew, wyciągnij ręce wysoko w powietrze i połóż jedną rękę na jej ramionach. Oprzyj tam swoje ramię, chyba że ona Cię odepchnie.

Ziewanie to z pewnością tandetny ruch, ale może ją rozśmieszyć i przełamać panujące w tej chwili napięcie.

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz