Jak sprawić, by dziewczyna chciała uprawiać seks?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niego

Tak więc chcesz uprawiać seks, ale jak sprawić, by Twoja dziewczyna na to się zgodziła? Niezależnie od tego, czy chcesz, aby dziewczyna chciała uprawiać seks częściej, czy też chcesz po raz pierwszy to zrobić, to mam coś dla Ciebie. Oczywiste jest, że nigdy nie powinieneś zmuszać swojej dziewczyny do seksu. Możesz jednak pracować, aby stworzyć odpowiedni nastrój i pokazać jej, że jesteś osobą, której może w pełni zaufać. Zapoznaj się ze wszelkimi wskazówkami dotyczącymi związku i technik uwodzenia, aby dziewczyna była zainteresowana uprawianiem seksu z Tobą.

Buduj jej zaufanie

Bądź godnym zaufania

Jeśli chcesz, aby dziewczyna chciała uprawiać z Tobą seks, to powinieneś pokazać jej, jaką niesamowicie odpowiedzialną osobą jesteś. Jeśli dziewczyna ma zamiar zaufać Ci wystarczająco, aby uprawiać seks, czy to jej pierwszy raz, czy jeśli uprawiała seks wcześniej, to musi czuć, że może polegać na Tobie. Jednym z jej lęków może być to, że jak tylko będziecie uprawiać seks, nie będzie mogła już na Tobie polegać, ponieważ dostałbyś to, czego chciałeś. Więc udowodnij jej, że się myli, będąc osobą godną zaufania i odpowiedzialną.

Bądź zawsze punktualny, kiedy mówisz, że się pojawisz. Jeśli regularnie odbierałeś ją z półgodzinnym opóźnieniem na randki, pomyśli, że nie uważasz jej za tak wyjątkową i będzie mniej skłonna do uprawiania seksu.

Nie bądź nieudacznikiem. Jeśli powiesz, że weźmiesz ją do kina w weekend, zrób to. Jeśli nie będziesz dotrzymywał danego słowa, ona nie będzie w stanie Ci zaufać.

Bądź jej opoką. Pozwól jej rozmawiać z Tobą o swoich problemach i wątpliwościach, wiedząc, że możesz sprawić, że poczuje się lepiej.

Nie wyjeżdżaj na wiele godzin, a nawet dni, nie odpowiadając na jej telefony lub SMS-y. To sprawi, że będzie się czuła, jakby nie mogła na Tobie polegać.

Daj jej czas

Niektóre dziewczyny mogą być gotowe do uprawiania seksu w czasie, który jest potrzebny do wypicia piwa, podczas gdy inne mogą potrzebować miesięcy, a nawet dłużej, aby zdecydować, że są gotowe do tego, aby się kochać. Niektóre kobiety są naprawdę nieugięte w kwestii zachowania cnoty dla tego jedynego, a nawet nie chcą uprawiać seksu przed ślubem. Dlatego nie spiesz się z tym. Poczekaj, aż dziewczyna najpierw Ci zaufa.

Jeśli dziewczyna dopiero zaczyna czuć się pewnie przy całowaniu, to przez jakiś czas nie powinieneś poruszać tematu seksu. Natomiast jeśli poczuje się już pewnie, to możesz zacząć myśleć o tym, żeby przejść na następny poziom.

Jeśli chcesz, aby dziewczyna chciała uprawiać seks z Tobą, najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest doprowadzenie do niego lub próba wymuszenia go, gdy jest o wiele za wcześnie. To spowoduje, że dziewczyna się zniechęci i sprawi, że będzie o wiele mniej prawdopodobne, aby się z Tobą przespać.

Nie zachowuj się tak, jakbyś miał obsesję na punkcie seksu

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jeśli jesteś kimś, kto jest zdesperowany, aby jego dziewczyna uprawiała seks, to prawdopodobnie masz obsesję na punkcie seksu. To nie znaczy, że musisz robić żarty, insynuacje, a nawet rażące odniesienia do seksu przez cały czas. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, aby Twoja dziewczyna pomyślała, jest to, że jesteś osobą, która ma taką obsesję na punkcie seksu, że nie obchodzi Cię z jaką kobietą idziesz do łóżka. Powinieneś raczej sprawić, by poczuła się wyjątkowo, jakbyś chciał tylko jej.

Nie musisz ukrywać faktu, że jesteś osobą z potrzebami, ale powinieneś unikać bycia wulgarnym, mówienia o seksie przez cały czas lub mówienia o innych ludziach, którzy uprawiają seks przez cały czas.

Nie rób uwłaczających komentarzy na temat innych kobiet. To sprawi, że Twoja dziewczyna poczuje się jak zwykła szmata. Pamiętaj, że nie jesteś z kolegami, ale ze swoją wyjątkową Panią.

Bądź wierny

Jeśli chcesz, aby dziewczyna Ci zaufała, to musisz być wierny jej. Prawdopodobnie nigdy nie będzie chciała z Tobą uprawiać seksu, jeśli myśli, że podrywasz inne kobiety. Chociaż nie musisz być niegrzeczny lub ignorować innych kobiet, powinieneś skoncentrować się na swojej dziewczynie, aby wiedziała, że zawsze będziesz dla niej, szczególnie po tym, jak zaczniecie uprawiać seks.

Spędzaj z nią dużo czasu. Upewnij się, że planujesz co najmniej jedną lub dwie randki w każdym tygodniu i że masz zamiar zajrzeć do niej co najmniej raz dziennie, jeśli nie jesteście razem.

Istnieje różnica między byciem wiernym a tłamszeniem swojej dziewczyny uczuciem. Powinieneś zadbać o to, aby zobaczyć ją, gdy oboje chcecie spędzić czas, ale nie próbuj widywać jej ciągle, bo zacznie się wycofywać.

Powinieneś nie tylko pokazać partnerkę, że jesteś wierny, będąc wiernym jej, ale pokazując, że jesteś wiernym z rodzeństwem, przyjacielem i członkiem rodziny. Pokaż wierność w wielu aspektach swojego życia, a Twoja dziewczyna będzie pod wrażeniem.

Traktuj ją dobrze

Bądź dla niej miły

Nie należy przesadzać, ale bycie życzliwym może być dla niej czymś znacznie bardziej pociągającym. Powinieneś traktować ją poważnie, a nie tylko jak kogoś, z kim chcesz się przespać. By to zrobić, możesz być troskliwy, a także uprzejmy, miły i wyrozumiały. Możesz, na przykład, otworzyć drzwi dla niej, dać jej swój płaszcz, gdy jest zimno lub pomóc jej nosić ciężkie torby.

Upewnij się, że mówisz jej komplementy, aby dać jej znać, jak wspaniale wygląda lub jak bardzo jest wyjątkowa.

Ważne jest, aby być bardzo miłym, ale nie rób niczego, co wydaje Ci się zbyt nienaturalne, bo ona z pewnością zauważy, że nie jesteś sobą.

Posprzątaj swoje mieszkanie

Może to zabrzmi głupio, ale jeśli chcesz, aby dziewczyna naprawdę poczuła się wyjątkowo, to nie powinieneś zapraszać jej do spędzania czasu u Ciebie, jeśli mieszkanie lub pokój wygląda, jak plan zdjęciowy filmu akcji. Musisz upewnić się, że usuniesz wszelkie brudne pranie, umyjesz podłogi i sprawisz, że Twoje łóżko będzie wyglądać i pachnieć tak czysto, jak to tylko możliwe.

Nie tylko sprawi to, że Twoja Pani poczuje się wyjątkowo, ale może sprawić, że będzie miała ochotę na seks. Nie będzie miała ochoty na to, jeśli łóżko będzie pokryte śmieciami i brudnymi ubraniami.

Jeśli często ją podwozisz, powinieneś również zadbać o czysty samochód. Daj swojej partnerce szacunek, na który zasługuje, upewniając się, że ma czyste siedzenie.

Bądź zainteresowany nie tylko jej ciałem

Największym strachem Twojej dziewczyny może być to, że w ogóle nie dbasz o nią samą, ponieważ jesteś zbyt zajęty obsesją na punkcie jej ciała. Musisz udowodnić jej, że się myli. Pokaż jej, że chodzi Ci o to, kim jest jako osoba, o jej oczekiwania i marzenia.

Zapytaj ją o jej znajomych, dzieciństwo i najlepsze wspomnienia.

Pokaż jej, że cenisz jej zdanie. Zapytaj ją, co sądzi o obecnej sytuacji lub o wyglądzie Twojego nowego ubrania.

Nawiązuj kontakt wzrokowy, kiedy z nią rozmawiasz. Pokaż jej, że wszystko, co mówi jest dla Ciebie ważne.

Zabierz ją na romantyczną randkę

Jeśli chcesz stworzyć odpowiednie napięcie seksualne, musisz najpierw stworzyć odpowiedni klimat. Spraw, by poczuła się wyjątkowo, zabierając ją na randkę i wybierając romantyczne miejsce na kolację, drinka, a nawet po prostu na oglądanie gwiazd na niebie.

Chociaż możecie się dobrze bawić na meczach piłki nożnej, przyjęciach urodzinowych lub na koncercie, to te wydarzenia będą mniej odpowiednie do zbliżenia.

Robienie czegoś romantycznego raz na jakiś czas pokaże Twojej Pani, że ona naprawdę się dla Ciebie liczy.

Zwracaj uwagę na jej potrzeby

Jeśli nie zwracasz uwagi na codzienne potrzeby swojej kobiety, to jak będziesz zwracał uwagę w sypialni? Dziewczyna musi czuć, że wiesz, kiedy jest smutna, zdenerwowana, niespokojna, a nawet po prostu, kiedy jest jej zimno lub jest głodna. Zwróć uwagę na jej mowę ciała i słowa, aby wiedzieć, czy coś ją trapi. Jeśli zachowujesz się zupełnie obojętnie, gdy ona jest ewidentnie czymś zdenerwowana, to pomyśli, że tak naprawdę nie zwracasz na nią uwagi.

Jeśli coś jest nie tak, nie bój się zapytać jej, co się dzieje. To tylko pokaże, że Ci zależy.

Upewnij się, że jest gotowa na seks

Jeśli naprawdę chcesz dobrze traktować swoją partnerkę, to musisz mieć pojęcie o tym, czy jest gotowa na seks, czy nie. Jeśli jesteś jej pierwszym partnerem, jeśli jest niedoświadczona seksualnie, lub jeśli jest głęboko religijna, lub ma inne przekonania moralne, które sprawiają, że jest nieugięta w kwestii nieuprawiania seksu, to powinieneś się wycofać i poczekać, aż zaufa Ci na tyle, aby rozważyć seks z Tobą. Oto kilka sposobów, aby wiedzieć, czy ona chce uprawiać seks:

Jeśli mówi o seksie, daje ci seksualne komplementy i dotyka Cię dużo częściej, to może chce się kochać.

Jeśli ona sugeruje, że chce spać u Ciebie, spędza dużo czasu w Twoim łóżku lub w jego pobliżu, lub zaprasza Cię do siebie późno w nocy, to może być już skłonna do większej intymności.

Jeśli ma głębokie przekonania moralne lub religijne, które sprawiają, że nie chce uprawiać seksu, nie próbuj jej do tego zmuszać. Zaakceptuj, że niektóre kobiety nie będą uprawiać seksu aż do ślubu i że nie możesz zrobić nic, aby zmienić ich zdania.

Rozpal ją

Bądź przygotowany

Jeśli planujesz próbować uprawiać seks lub nawet mówić o uprawianiu seksu ze swoją dziewczyną, to powinieneś się zabezpieczyć za pomocą prezerwatywy. Nie powinieneś machać prezerwatywami, czy też powodować, że będzie się czuła niekomfortowo, ale powinieneś mieć jakieś zabezpieczenie na wypadek, gdyby coś się stało. Choroby przenoszone drogą płciową to nie żarty, a ciąża byłaby ogromnym przedsięwzięciem, które mogłoby zaszkodzić przyszłym perspektywom życiowym.

Zrób odpowiedni nastrój

Jeśli chcesz, aby kobieta chciała uprawiać seks, to musisz stworzyć odpowiedni nastrój. Powinieneś zacząć wieczór od czegoś romantycznego. Następnie wróć do swojego domu, w którym możesz mieć wino, truskawki, czekoladę itp. Dodatkowo możesz jeszcze włączyć jakąś lekką i spokojną muzykę. Zapal świece, aby wprowadzić ją w romantyczny nastrój. Zaoferuj jej coś do jedzenia lub picia.

Jeżeli czujesz, że to jest tandetne, powinieneś zrobić tylko to, co sprawia, że oboje będziecie w dobrym nastroju. Jeśli chcesz po prostu przyciemnić światła, zamiast zapalić świece, to też jest w porządku.

Pocałuj ją

Nawet jeśli całujesz się już od jakiegoś czasu, to powinieneś wiedzieć jak ją całować na różne sposoby i sprawić, aby Twoje pocałunki były naprawdę świetne. Nie próbuj jej na siłę obmacywać, gdy dopiero co zacząłeś całować. Zamiast tego, zrób to powoli, dotykając jej włosów lub głaszcząc jej twarz.

Rób przerwy w całowaniu, aby miała czas na nabranie powietrza i żeby chciała Cię jeszcze bardziej.

Jest mało prawdopodobne, że będziesz uprawiał seks, jeśli wszystko, co zrobiłeś, to tylko całowanie. Potrzeba trochę więcej czasu, aby sprawy nabrały właściwego obrotu.

Graj trudnego do zdobycia

Jeśli naprawdę chcesz sprawić, by dziewczyna Cię pragnęła, to nie powinieneś zachowywać się jak seksualna bestia, przechodząc gwałtownie od całowania do pieszczot, do zrywania ubrań i do sypialni. Zamiast tego powinieneś pocałować dziewczynę przez chwilę, a następnie powstrzymać się, pogłaskać ją i porozmawiać z nią. Powtórz ten ruch kilka razy i czekaj, aż ona oszaleje.

Ten ruch sprawi, że to ona będzie chciała być tą, która prosi o więcej.

Czy granie trudnego do zdobycia działa? Tak, bo dzięki temu dziewczyna poczuje, że ją kochasz oraz że panujesz nad swoimi pragnieniami i nie jesteś zdesperowany, by dostać się w jej objęcia – nawet jeśli jesteś.

Dotknij ją

Jeśli chcesz podniecić swoją kobietę, możesz zacząć myśleć o robieniu czegoś więcej niż tylko całowanie. Zacznij od lekkiego pieszczenia jej ramion, tyłu głowy i włosów, a następnie, w miarę postępów, głaszcz jej piersi pod koszulką lub czekaj, aż ona Cię dotknie. Jeśli wasze ubrania są zdjęte, możesz całować jej piersi lub dotykać ją w bardziej zmysłowy sposób.

Upewnij się tylko, że Twoje działania są odwzajemnione. Jeśli ją dotykasz, a ona tylko leży i nie robi nic ani nie reaguje, to prawdopodobnie sprawiasz, że czuje się niekomfortowo. Upewnij się, że jest gotowa na więcej, zanim przystąpisz do działania.

Jeśli już jesteście w sypialni, to możesz po prostu zapytać ją, czy jest gotowa na seks. Nie musi to być wyszukane czy kiczowate – po prostu powiedz: „Czy na pewno jesteś gotowa?” i bądź przygotowany na każdą odpowiedź.

Nigdy nie naciskaj na nią

Jeśli dziewczyna mówi, że nie jest gotowa na seks, to nie powinieneś jej zmuszać. Nie próbuj wysuwać żadnych argumentów, mówienie takich rzeczy jak: „Ale jesteśmy razem od tak dawna”, „Wszyscy inni to robią” lub „Ale ja naprawdę, naprawdę Cię kocham” nie sprawi, że poczuje się lepiej. W rzeczywistości próba przekonania jej sprawi tylko, że będzie bardziej sfrustrowana, zirytowana i znacznie mniej skłonna do pójścia z Tobą do łóżka.

Szanuj jej zdanie

Jeśli zmieni zdanie z „tak” na „nie” lub poprosi Cię o przerwanie w trakcie seksu, zrób to natychmiast. Przydatna może być wcześniejsza rozmowa o tym, co chce zrobić, a na co nie jest gotowa. Zwróć uwagę i nigdy nie zmuszaj jej do robienia czegoś, z czym nie czuje się dobrze.

Bądź cierpliwy

Naucz się dobrze interpretować jej zachowania, nie nalegaj, gdy ma odmienne zdanie. Zawsze jest jutro, aby podjąć kolejną próbę. Najlepiej jest, aby spróbować, gdy ma dobry nastrój. Dobre wyczucie czasu i branie spraw na spokojnie w końcu sprawi, że będzie miała także ochotę na Ciebie. Po prostu pamiętaj, że ona to zrobi, kiedy uzna, że nadszedł odpowiedni czas.

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz