Jak poznać, czy facet ma dziewczynę?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niej

Czasami faceci mogą mylić się co do tego, czy mogą Cię polubić, jeśli mają dziewczynę. Dobrze jest dowiedzieć się, czy mężczyzna, w którym się zadurzyłaś, jest zajęty czy nie. Ważne jest również, aby dowiedzieć się, czy chłopak, z którym się spotykasz, ma dziewczynę, o której nie wiesz. Zwracaj na to uwagę, abyś mogła uniknąć nieprzyjemności i złamanego serca.

Jak obserwować, jego zachowanie przy Tobie?

Słuchaj, jak mówi przy Tobie

Facet nie zawsze pokazuje to w sposób oczywisty, kiedy jest w związku. Zwróć jednak uwagę, czy używa zaimków takich jak „my” i „nas”, gdy mówi o swoim minionym weekendzie lub nadchodzących planach. Ponieważ może mieć na myśli swoją dziewczynę. Może też dużo mówić o dziewczynie, nie wyjaśniając przy tym, że są razem.

Jeśli facet odmawia flirtowania z Tobą to albo oznacza, że nie jest Tobą zainteresowany lub ma dziewczynę. Może też jedno i drugie.

Niektórzy mężczyżni są znani z tego, że flirtują lub są czarujący dla każdego, kogo spotkają, nawet jeśli mają dziewczynę. Nie daj się nabrać na to, dopóki nie dowiesz się, że jest wolny.

Chłopak może nadal być miły i uprzejmy dla Ciebie, nawet jeśli ma dziewczynę. Nie należy mylić miłego i uprzejmego zachowania z flirtem.

Zwróć uwagę na jego mowę ciała

Niektórzy faceci lubią się przytulać z każdym, kogo lubią. Zajęty facet często powstrzymuje się od przytulania z innymi kobietami. Może on jedynie przytulać swoich znajomych lub krewnych. Jeśli unika Twoich prób przytulenia się lub siedzenia blisko Ciebie to może świadczyć, że jest nie jest wolny.

Nie zmuszaj go do trzymania Cię za rękę lub przytulania, jeśli zauważysz, że wycofuje się. Nie chcesz przecież sprawiać wrażenia osoby rozbijającej czyjś związek.

Może przytulić się lub przybić piątkę każdemu, niezależnie od posiadania dziewczyny, więc nie używaj tego jako jedynego wskaźnika do określenia, czy jest zajęty.

Gdy rozpoznasz, że celowo unika bycia sam na sam z Tobą, to być może martwi się o zachowanie swojej reputacji jako zajętego faceta.

Ustal, czy zaliczył Cię do grupy przyjaciół

Mężczyzna zwykle rezerwuje swój czas i romantyczne chwile dla swojej kobiety. Jeśli chłopak, którym jesteś zainteresowana, traktuje Cię jak jednego z kolegów i nie wygląda na to, że poświęca swój czas na spędzanie czasu z Tobą, to pewnie jest zajęty. Na przykład, facet celowo przedstawi Cię jako swojego znajomego innym osobom lub nazwie cię „kolesiem”, „kumplem” lub dowolnym innym niezobowiązującym pseudonimem, aby oznaczyć Cię jako tylko przyjaciela.

Dziewczyny zwykle mają przywilej spędzania czasu z chłopakiem w weekendowe wieczory. Jeśli nigdy nie możesz zaplanować czasu z swoim facetem może to być spowodowane tym, że on rezerwuje większość swojego wolnego czasu dla swojej kobiety.

Może on wspomnieć o specjalnych wydarzeniach lub czasie spędzonym z rodziną, w których uczestniczy, nie zapraszając Cię. Możliwe, że idzie z dziewczyną, która zawsze ma pierwszeństwo.

Sprawdź, czy traktuje Cię jak swoją tajemnicę

Przyjrzyj mu się uważnie, jeśli masz do czynienia z facetem, którego podejrzewasz o zdradę swojej dziewczyny. Zmiana imienia w jego telefonie, udzielanie Ci niejasnych odpowiedzi na temat tego, gdzie był lub się wybiera. Ograniczanie tego, kiedy możesz do niego dzwonić lub pisać SMS-y, może oznaczać, że próbuje Cię ukryć przed swoją kobietą.

Jeśli nie przedstawił Cię swoim przyjaciołom lub rodzinie, może to oznaczać, że nie chce, aby ktokolwiek wiedział, że jesteś z nim.

To nie jest Twoje zadanie, aby ostrzec jego dziewczynę, że facet ją zdradza. Może się to skończyć źle dla Ciebie. Wycofaj się z tej sytuacji, abyś nie była stroną problemu.

Ustal, jak spędza swój wolny czas

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyzna będzie spędzał większość swojego wolnego czasu ze swoją kobietą. Kiedy zapytasz go, jakie są jego plany na wieczór lub weekend, a on ma wolne, może to oznaczać, że nie ma żadnej dziewczyny.

Jak obserwować, jego zachowanie przy innych?

Sprawdź jego konta w mediach społecznościowych

Jednym z najprostszych sposobów, aby dyskretnie dowiedzieć się, czy facet ma inną, jest sprawdzenie jego profili na Facebooku, Twitterze lub Instagramie. Zobacz, czy wspomina o spędzaniu czasu z inną dziewczyną. Możesz również po prostu sprawdzić opisy jego profilu, aby zobaczyć, czy wspomina o byciu w związku.

Sprawdź również konta jego znajomych. Czasami nie będzie zamieszczał zdjęć ze związku, ale możesz sprawdzić konta jego znajomych, aby zobaczyć, czy zamieścili zdjęcia jego z inną dziewczyną.

Uważaj, aby nie 'polubić’ lub przypadkowo nie skomentować żadnych jego zdjęć, lub postów. Dostanie powiadomienie, że go śledzisz.

Chociaż jest to coraz bardziej nietypowe, możliwe jest, że Twój partner może nie mieć kont w mediach społecznościowych. W tym przypadku zostaje sprawdzenie kont jego przyjaciół, aby zobaczyć, czy opublikowali jakiekolwiek informacje o nim.

Sprawdź jego telefon

Faceci tak samo, jak kobiety przechowują zdjęcia i wiadomości o wyjątkowej osobie w ich życiu. Możesz poprosić o pożyczenie jego telefonu i ukradkiem przewijać jego albumy ze zdjęciami i SMS-ami, by sprawdzić, czy ma dziewczynę.

Dla uniknięcia podejrzeń. Powiedz, że bateria Ci padła i musisz zadzwonić.

Nie nadużywaj jego prywatności. Jeśli zakradasz się przez jego telefon lub logujesz się na jego profile w mediach społecznościowych bez pozwolenia, możesz zostać złapana. To nigdy nie jest dobry pomysł, aby być natrętną i prześladować czyjeś życie.

Obserwuj, czy zaczepia inne dziewczyny

Faceci, którzy są w związku, rzadko zwracają całą swoją uwagę na inne kobiety. Wierny chłopak nie będzie zaczepiał innych kobiet, gdy przechodzą obok.

Z drugiej strony, jeśli masz dowody na to, że być może ma dziewczynę, ale wciąż podrywa inne kobiety, to może być oszustem, więc bądź ostrożna.

Jeśli daje swój numer innym dziewczynom, może być singlem. Twoim jedynym wyzwaniem będzie zwrócić na siebie jego uwagę.

Zwróć uwagę na jego flirty

Jeśli Twój wybranek zdaje się flirtować z każdą dziewczyną, w tym z Tobą, być może jest singlem. Niektórzy mężczyżni są czarujący i dowcipni bez względu na to, z kim rozmawiają. Łatwo można pomylić fakt bycia miłym z flirtem. Może mieć dziewczynę, ale nadal traktuje wszystkich tak samo.

Nie myl bycia miłym i zabawnym z flirtem. Główną różnicą jest to, że flirtowanie zwykle obejmuje dotyk i subtelne wskazówki dotyczące czegoś więcej niż przyjaźni.

Zapytaj jego znajomych

Czasami facet jest po prostu naprawdę trudny do rozszyfrowania lub jest bardzo skryty. Znajdź jednego z jego znajomych i zapytaj go, czy Twój wybranek ma kobietę. Wsuń to pytanie do rozmowy, aby być subtelną. Możesz też, po prostu wysłać wiadomość do jednego z jego znajomych, jeśli chcesz być bezpośrednia.

Staraj się być subtelną, kiedy pytasz. Możesz powiedzieć takie rzeczy jak: „Co twój przyjaciel robi z całym swoim czasem?” lub zażartować: „Och, gdzie on idzie, ma jakąś randkę?”.

Bądź świadoma, że Twoje pytanie może doprowadzić do tego, że trafi ono do faceta, którym jesteś zainteresowana. Faceci rozmawiają między sobą tak samo, jak kobiety.

Jak zapytać go wprost?

Zapytaj go osobiście

Jeśli nadal nie możesz dowiedzieć się, czy spotyka się z inną dziewczyną, to spytaj go wprost. Unikaj SMS-ów i komunikatorów, abyś była w stanie zobaczyć, jak reaguje na Twoje pytanie.

Poczekaj na dobry moment

Jeśli spędzasz czas ze znajomymi, nie powinnaś drążyć tematu jego życia prywatnego. Bądź cierpliwa i poczekaj, aż będziecie sami, aby zapytać o inną dziewczynę. Nie chcesz, by czuł się niekomfortowo, upubliczniając swoje życie osobiste przed innymi osobami.

Bądź bezpośrednia

Pamiętaj, żeby nie owijać w bawełnę, by uniknąć niezręcznej sytuacji. Możesz powiedzieć: „Chciałam Cię zapytać, czy masz dziewczynę?”. Tak długo, jak utrzymujesz swój ton swobodny, on nie powinien czuć się pod presją twojego pytania.

Zawsze możesz zadać to pytanie w sposób żartobliwy. Spróbuj powiedzieć: „Wydajesz się takim niesamowitym chłopakiem. Jak to możliwe, że nie masz dziewczyny?”.

Jeśli nie ma i był nieświadomy, że się w nim podkochujesz, może zauważyć Twoje zainteresowanie.

Nie przejmuj się zbytnio, jeśli powie, że tak. Zawsze są inni faceci, przecież nie wszyscy są zajęci.

Zwróć uwagę, czy unika twojego pytania

To nie jest dobry znak, jeśli nie odpowiada Ci z prostym „tak” lub „nie”. Każda oznaka niepewności lub nerwowości jest złym sygnałem. Jeśli potyka się o swoje słowa lub próbuje udzielić Ci wymijającej odpowiedzi, prawdopodobnie ma kogoś. Najlepiej trzymać się z dala od takiego faceta, który i tak nie jest szczery.

Jeśli jest szczery, to masz prostą odpowiedź. Ale jeśli się waha, weź to jako czerwoną flagę, że może ukrywać swój związek.

Reaguj z szacunkiem i dojrzale bez względu na odpowiedź

Odkrycie, że facet, którym jesteś zainteresowana, jest zajęty, może być ciężkim ciosem. Jednak zachowaj spokój, gdy udzieli Ci odpowiedzi, niezależnie od tego, czy jest ona pozytywna lub negatywna.

Jeśli ma dziewczynę, nie rób awantury przed nim. Albo przynajmniej poczekaj, aż będziesz sama, żeby wyrzucić z siebie emocje związane z niewykorzystaną szansą.

Najlepszą wiadomością byłoby, gdyby był singlem. Odpowiedź wtedy czymś w rodzaju „Och, cóż, to interesujące”, aby nie ujawniać swojego zainteresowania nim.

Bez względu na to, jak bardzo lubisz gościa, nie warto rozbijać związku tylko po to, abyś mogła umówić się z nim na randkę.

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz