Jak poznać, czy facet ma dziewczynę?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niej

Czasami faceci mogą być niepewni, czy mogą Cię polubić, mając dziewczynę. Ważne jest, aby dowiedzieć się, czy mężczyzna, który Ci się podoba, jest wolny, czy zajęty. Równie istotne jest sprawdzenie, czy chłopak, z którym się spotykasz, nie ma ukrytej dziewczyny. Zwracaj na to uwagę, aby uniknąć nieprzyjemności i złamanego serca.

Jak obserwować, jego zachowanie przy Tobie?

Słuchaj, jak mówi przy Tobie

Facet nie zawsze w sposób oczywisty pokazuje, że jest w związku. Zwróć jednak uwagę na to, czy używa zaimków takich jak „my” i „nas”, gdy mówi o swoim minionym weekendzie lub nadchodzących planach, ponieważ może mieć na myśli swoją dziewczynę. Może też dużo mówić o kobiecie, nie wyjaśniając przy tym, że są razem.

Jeśli facet nie flirtuje z Tobą, może to oznaczać, że nie jest Tobą zainteresowany lub ma dziewczynę. Być może nawet jedno i drugie.

Niektórzy mężczyźni są znani z tego, że flirtują lub są czarujący wobec każdej osoby, którą spotkają, nawet jeśli mają dziewczynę. Nie daj się nabrać na to, dopóki nie dowiesz się, że jest wolny.

Chłopak może być miły i uprzejmy wobec Ciebie, nawet jeśli ma dziewczynę. Nie należy mylić miłego i uprzejmego zachowania z flirtem.

Zwróć uwagę na jego mowę ciała

Niektórzy faceci lubią się przytulać z każdą osobą, którą lubią. Zajęty facet często powstrzymuje się przed przytulaniem innych kobiet. Być może przytula jedynie swoje znajome czy krewną. Jeśli unika Twoich prób przytulenia się lub siedzenia blisko Ciebie, może to świadczyć, że nie jest wolny.

Nie zmuszaj go do trzymania Cię za rękę lub przytulania, jeśli zauważysz, że się wycofuje. Przecież nie chcesz sprawiać wrażenia osoby rozbijającej czyjś związek.

Może się przytulać lub przybijać piątkę z każdym, niezależnie od tego, czy ma dziewczynę, dlatego nie używaj tego jako jedynego wskaźnika do określenia, czy jest zajęty.

Gdy zauważysz, że celowo unika bycia sam na sam z Tobą, może się martwić o zachowanie swojej reputacji jako zajętego faceta.

Ustal, czy zaliczył Cię do grupy przyjaciół

Mężczyzna zwykle rezerwuje swój czas i romantyczne chwile dla swojej partnerki. Jeśli chłopak, którym się interesujesz, traktuje Cię jak jednego z kolegów i nie wydaje się poświęcać czasu na spędzenie go z Tobą, to prawdopodobnie jest zajęty. Na przykład, może celowo przedstawić Cię jako swoją znajomą innym osobom lub nazwać cię „koleżanką”, „kumplem” lub innym niezobowiązującym pseudonimem, aby określić Cię jako tylko przyjaciółkę.

Dziewczyny zwykle mają przywilej spędzania czasu z partnerem w weekendowe wieczory. Jeśli nigdy nie możesz zaplanować spotkania ze swoim facetem, może to być spowodowane tym, że on rezerwuje większość swojego wolnego czasu dla swojej kobiety.

Może wspomnieć o specjalnych wydarzeniach lub czasie spędzonym z rodziną, w których uczestniczy, nie zapraszając Cię. Możliwe, że idzie z dziewczyną, która zawsze ma pierwszeństwo. To może być kolejny sygnał, że jest już w związku i stara się utrzymać swoje życie osobiste oddzielone od swojej znajomości z Tobą.

Sprawdź, czy traktuje Cię jak swoją tajemnicę

Przyjrzyj mu się uważnie, jeśli masz do czynienia z facetem, którego podejrzewasz o zdradę swojej dziewczyny. Zmiana imienia w jego telefonie, udzielanie Ci niejasnych odpowiedzi na temat tego, gdzie był lub dokąd się wybiera, oraz ograniczanie tego, kiedy możesz do niego dzwonić lub pisać SMS-y, mogą oznaczać, że próbuje Cię ukryć przed swoją partnerką.

Jeśli nie przedstawił Cię swoim przyjaciołom lub rodzinie, może to oznaczać, że nie chce, aby ktokolwiek wiedział, że jesteś z nim.

Nie jest Twoim zadaniem ostrzegać jego kobiety, że facet ją zdradza. Może się to skończyć źle dla Ciebie. Wycofaj się z tej sytuacji, aby nie być częścią problemu.

Ustal, jak spędza swój wolny czas

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyzna będzie spędzał większość swojego wolnego czasu ze swoją kobietą. Kiedy zapytasz go, jakie są jego plany na wieczór lub weekend, a on ma wolne, może to oznaczać, że nie ma żadnej dziewczyny. W takim przypadku istnieje większa szansa, że jest wolny i może być zainteresowany nawiązaniem bliższej relacji z Tobą.

Jak obserwować, jego zachowanie przy innych?

Sprawdź jego konta w mediach społecznościowych

Jednym z najprostszych sposobów, aby dyskretnie dowiedzieć się, czy facet ma inną, jest sprawdzenie jego profili na Facebooku, Twitterze lub Instagramie. Zobacz, czy wspomina o spędzaniu czasu z inną dziewczyną. Możesz również po prostu sprawdzić opisy jego profilu, aby zobaczyć, czy wspomina o byciu w związku.

Sprawdź również konta jego znajomych. Czasami nie będzie publikował zdjęć ze swoją partnerką, ale możesz sprawdzić konta jego znajomych, aby zobaczyć, czy zamieścili zdjęcia z jego obecnością przy innej dziewczynie.

Uważaj, aby nie 'polubić’ lub przypadkowo nie skomentować żadnych jego zdjęć czy postów. Otrzyma powiadomienie, że go obserwujesz.

Chociaż jest to coraz bardziej nietypowe, możliwe jest, że Twój mężczyzna może nie mieć kont w mediach społecznościowych. W tym przypadku zostaje sprawdzenie kont jego przyjaciół, aby zobaczyć, czy opublikowali jakiekolwiek informacje o nim.

Sprawdź jego telefon

Faceci tak samo, jak kobiety, przechowują zdjęcia i wiadomości dotyczące wyjątkowej osoby w ich życiu. Możesz poprosić o pożyczenie jego telefonu i dyskretnie przewijać jego albumy ze zdjęciami oraz wiadomościami, aby sprawdzić, czy ma dziewczynę.

Aby uniknąć podejrzeń, powiedz, że Twoja bateria padła i musisz zadzwonić.

Nie nadużywaj jednak jego prywatności. Jeśli podglądasz jego telefon lub logujesz się na jego profile w mediach społecznościowych bez pozwolenia, możesz zostać złapana. To nigdy nie jest dobry pomysł, aby być natrętną i ingerować w czyjeś życie.

Obserwuj, czy zaczepia inne dziewczyny

Faceci, którzy są w związku, rzadko zwracają całą swoją uwagę na inne kobiety. Wierny chłopak nie będzie zaczepiał innych kobiet, gdy przechodzą obok.

Z drugiej strony, jeśli masz dowody na to, że być może ma dziewczynę, ale wciąż zwraca uwagę na inne kobiety, to może być niewierny, więc bądź ostrożna.

Jeśli podaje swój numer innym dziewczynom, może być singlem. Twoim jedynym wyzwaniem będzie przyciągnąć jego uwagę.

Zwróć uwagę na jego flirty

Jeśli Twój wybranek zdaje się flirtować z każdą dziewczyną, w tym z Tobą, być może jest singlem. Niektórzy mężczyźni są czarujący i dowcipni bez względu na to, z kim rozmawiają. Łatwo można pomylić bycie miłym z flirtem. Może mieć dziewczynę, ale nadal traktuje wszystkich tak samo.

Nie myl bycia miłym i zabawnym z flirtem. Główną różnicą jest to, że flirtowanie zwykle obejmuje dotyk i subtelne aluzje wskazujące na coś więcej niż przyjaźń.

Zapytaj jego znajomych

Czasami facet jest po prostu naprawdę trudny do rozszyfrowania lub jest bardzo skryty. Znajdź jednego z jego znajomych i zapytaj go, czy Twój wybranek ma dziewczynę. Wpleć to pytanie w rozmowę, aby być subtelna. Możesz też, po prostu wysłać wiadomość do jednego z jego znajomych, jeśli chcesz być bezpośrednia.

Staraj się być subtelna, kiedy pytasz. Możesz powiedzieć takie rzeczy jak: „Co twój przyjaciel robi z całym swoim czasem?” lub zażartować: „Och, gdzie on idzie, ma jakąś randkę?”.

Bądź świadoma, że Twoje pytanie może doprowadzić do tego, że trafi ono do mężczyzny, którym jesteś zainteresowana. Faceci rozmawiają między sobą tak samo, jak kobiety.

Jak zapytać faceta wprost czy ma dziewczynę?

Zapytaj go osobiście

Jeśli nadal nie możesz dowiedzieć się, czy spotyka się z inną dziewczyną, zapytaj go wprost. Unikaj SMS-ów i komunikatorów, by móc obserwować jego reakcję na Twoje pytanie.

Poczekaj na dobry moment

Jeśli spędzasz czas ze znajomymi, nie powinnaś drążyć tematu jego życia prywatnego. Bądź cierpliwa i poczekaj, aż będziecie sami, aby zapytać o ewentualną dziewczynę. Nie chcesz, by czuł się niekomfortowo, ujawniając swoje życie osobiste przed innymi.

Bądź bezpośrednia

Pamiętaj, aby nie owijać w bawełnę, by uniknąć niezręczności. Możesz powiedzieć: „Chciałam Cię zapytać, czy masz dziewczynę?”. Dopóki utrzymujesz swój ton swobodny, on nie powinien czuć się pod presją z powodu Twojego pytania.

Zawsze możesz zadać to pytanie w sposób żartobliwy. Spróbuj powiedzieć: „Wydajesz się takim niesamowitym chłopakiem. Jak to możliwe, że nie masz dziewczyny?”.

Jeśli nie ma i był nieświadomy Twojego zainteresowania, może zauważyć Twoje uczucia.

Nie martw się zbytnio, jeśli powie, że ma dziewczynę. W końcu zawsze są inni faceci, przecież nie wszyscy są zajęci.

Zwróć uwagę, czy unika twojego pytania

To nie jest dobry znak, jeśli nie odpowiada Ci prosto „tak” lub „nie”. Każdy objaw niepewności lub nerwowości może być złym sygnałem. Jeśli zaczyna się jąkać lub próbuje udzielić Ci wymijającej odpowiedzi, prawdopodobnie ma kogoś. Najlepiej trzymać się z dala od takiego faceta, który nie jest szczery.

Jeśli jest szczery, otrzymasz prostą odpowiedź. Jeśli jednak się waha, potraktuj to jako ostrzeżenie, że może ukrywać swój związek.

Reaguj z szacunkiem i dojrzale bez względu na odpowiedź

Odkrycie, że facet, którym się interesujesz, jest zajęty, może być trudne do przełknięcia. Jednak zachowaj spokój, gdy otrzymasz odpowiedź, niezależnie od tego, czy jest pozytywna, czy negatywna.

Jeśli ma dziewczynę, nie rób scen przed nim. Przynajmniej poczekaj, aż będziesz sama, aby wyrazić emocje związane z niewykorzystaną szansą.

Najlepszym scenariuszem byłoby, gdyby był singlem. W takim przypadku odpowiedz coś w rodzaju „Och, to interesujące”, aby nie ujawniać swojego zainteresowania nim.

Bez względu na to, jak bardzo go lubisz, nie warto rozbijać związku tylko po to, abyś mogła umówić się z nim na randkę. Szanuj uczucia innych i daj sobie czas na znalezienie właściwej osoby dla siebie.

Podsumowanie

Aby dowiedzieć się, czy facet ma dziewczynę, zwróć uwagę na jego zachowanie wobec innych dziewczyn. Jeśli zwykle poświęca większość swojego czasu swojej dziewczynie, prawdopodobnie jest w związku. Możesz też spróbować zapytać wspólnych znajomych, ale musisz być subtelna w rozmowie, aby nie zdradzić swojego zainteresowania. Jeśli masz jego numer telefonu, możesz sprawdzić jego wiadomości i zdjęcia, ale uważaj, aby nie naruszyć jego prywatności. Ogólnie rzecz biorąc, najczęściej można poznać związek faceta poprzez obserwację jego zachowań, zadawanie dyskretnych pytań i analizowanie informacji, które udostępnia w mediach społecznościowych. Pamiętaj jednak, że każdy przypadek jest inny i zawsze warto znać całą prawdę, zanim zdecydujesz się na jakiekolwiek działanie.

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz