Jak sprawić, by facet się w Tobie zakochał?

EXTAZY.pl - Randka, miłość i związek

Dla Niej

Kocha, nie kocha, kocha… a przynajmniej będzie, jeśli wiesz, jak dobrze rozegrać swoje karty. Spróbuj kilku subtelnych strategii, aby sprawić, że zacznie myśleć o Tobie jako o czymś więcej niż przyjaciółce, na przykład pokonując jego przyjaciół lub używając języka ciała do flirtowania. Następnie idź dalej, bądź wrażliwa, ucz się tego, co go uszczęśliwia i bądź swoją najlepszą, najbardziej pewną siebie wersją.

Zmień to, co facet myśli o Tobie

Spędzaj dużo czasu w jego pobliżu

Im więcej będziesz wokół niego, tym więcej będzie o Tobie myślał, nawet jeśli na początku będzie to podświadome. Uczestnicz w wydarzeniach, o których wiesz, że będzie na nich obecny, na przykład w piątkowych meczach piłki nożnej, lub spędzaj czas w niektórych z jego ulubionych miejsc, takich jak lokalna kawiarnia.

Nie prześladuj go ani nie dręcz. Jeśli nagle zaczniesz pojawiać się wszędzie, może zacząć podejrzewać coś niepokojącego lub poczuć się nieswojo.

Upewnij się, że widzi Cię w sytuacjach, w których prezentujesz się najlepiej. Na przykład, jeśli wiesz, że spotkasz go na siłowni, załóż uroczy strój. A jeśli wybierasz się na tę samą imprezę, zaproponuj mu grę w tenisa stołowego lub inną dyscyplinę, w której masz ukryty talent.

Zróbcie razem coś pełnego przygód

Adrenalina lub strach wywołują w mózgu te same reakcje, co fizyczne zauroczenie kimś, więc zaplanuj randkę, która sprawi, że poczujecie przypływ energii we krwi, na przykład wspinaczkę na skałki lub jazdę kolejką górską w pobliskim parku rozrywki. On zacznie kojarzyć te uczucia pobudzenia i ekscytacji z Tobą, a nie tylko z samym wydarzeniem.

Spróbuj aktywności tak małych, jak oglądanie przerażającego filmu, czy tak dużych, jak pójście na skoki spadochronowe w hali. Chociaż najlepiej jest to robić we dwoje, aby myślał o Tobie, kiedy przypomni sobie to uczucie, możecie również pójść całą grupą. Po prostu upewnij się, że masz szansę spędzić z nim trochę czasu.

Zdobądź zaufanie jego przyjaciół

Ludzie naturalnie ufają swoim przyjaciołom i cenią ich opinie. Jeśli zobaczy, że wszyscy się dogadujecie, będzie czuł się przy tobie bardziej swobodnie. Dowiedz się, co jego przyjaciele lubią robić i zaplanuj grupowe wyjście, np. na minigolfa lub na lunch, gdzie będziesz mogła ich poznać.

Możesz również zaprosić swoich przyjaciół, aby on również miał okazję ich poznać. Zanim się z nimi spotkasz, zorientuj się na temat jego przyjaciół, na przykład przeglądając ich konta w mediach społecznościowych. Ważne jest, aby wiedzieć, że Jerzy właśnie zerwał ze swoją dziewczyną, zanim przypadkowo zapytasz go, co u niej słychać.

Jeśli nie zaproponuje, że przedstawi Cię swoim znajomym, a minęło już kilka tygodni, sama niezobowiązująco porusz ten temat. Powiedz coś w stylu: „Myślałam, że byłoby fajnie zebrać naszych przyjaciół razem, aby obejrzeć mecz w ten weekend. Co ty na to?”

Nigdy nie obmawiaj ani nie wyśmiewaj się z jego przyjaciół. Nawet jeśli on zrobi to pierwszy, nie traktuj tego jako zaproszenia do przyłączenia się. Jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, lepiej nic nie mów.

Mów o miłości

Jeśli chcesz, aby myślał o Tobie jako o kimś, w kim mógłby się zakochać, kształtuj jego myśli, aby kojarzył pewne słowa, pomysły lub uczucia z Tobą, poruszając te tematy podczas rozmowy. Na przykład, często używaj słowa „miłość” rozmawiając z nim, opowiedz uroczą historię o nowym chłopaku swojej przyjaciółki lub wyraź zachwyt nad tym, jak urocza jest para królewska.

Robiąc to, staraj się być subtelna, aby nie wydało się to wymuszone ani oczywiste. Na przykład, możesz wspomnieć, że dziś jest rocznica ślubu twoich rodziców, albo zapytać, czy widział nową komedię romantyczną, która właśnie miała premierę. Powiedz coś w stylu: „Uwielbiam ten nowy film z Jennifer Lawrence. Komedie romantyczne są po prostu takie słodkie!”.

Możesz także używać obrazów czy dźwięków, jak na przykład włączanie playlisty z piosenkami miłosnymi, gdy jest w pobliżu, lub noszenie uroczej koszulki z sercem.

Użyj mowy ciała, by facet się w Tobie zakochał

Utrzymuj kontakt wzrokowy

Gdy ktoś jest zakochany, utrzymuje kontakt wzrokowy częściej z tą osobą niż z kimkolwiek innym. Jeśli będziesz spoglądać mu często w oczy, zwłaszcza gdy mówi, przywołasz uczucia, które towarzyszyły mu ostatnim razem, gdy był zakochany. Te pozytywne emocje będą wówczas kojarzone z Tobą.

Nie wpatruj się w niego zbyt długo, ponieważ możesz go przestraszyć. Od czasu do czasu zerkaj gdzieś w dal, a następnie powróć wzrokiem do niego, aby przełamać tę sytuację.

Możesz również dodać zalotne trzepotanie rzęsami. Mruganie jest naturalną reakcją, gdy kogoś lubisz, więc subtelnie pokazuje to, że jesteś w nim zakochana.

Poznaj jego zachowanie

Jeśli odtworzysz jego język ciała, ton oraz postępowanie, poczuje, że nadajecie na tych samych falach. Uśmiechaj się, gdy on to robi, dopasowuj się do jego łagodnie brzmiącego głosu, wyciszając własny, lub pochyl swoje ciało tak, jak on to robi.

Na przykład, jeśli ma podbródek podparty na rękach na stole, postąp tak samo. Dotyczy to również sytuacji, gdy spacerujecie razem. Przyspieszaj lub zwalniaj, aby dostosować się do jego tempa.

Nie naśladuj każdej rzeczy, którą wykonuje. Spraw, by wasze zachowania wyglądały na naturalne, a nie niezręczne, poprzez umiejętne naśladowanie każdej czynności.

Dotykaj go często

Badania wykazały, że dotykanie innych osób zwiększa ich zainteresowanie Tobą. Znajdź dowolny pretekst, aby go dotknąć, czy to będzie lekkie położenie dłoni na jego przedramieniu, gdy opowiada zabawny żart, czy też krótkie przytulenie przy pożegnaniu.

Spróbuj, aby Twoje dotknięcia wydawały się przypadkowe, jeśli nie chcesz być zbyt oczywista. Na przykład, dotknij jego ramienia, gdy wstaniesz po drinka lub delikatnie zetknij się z jego stopą pod stołem.

Utrzymuj dotyk powyżej pasa, aby nie przekroczyć żadnych granic i nie sprawić, że on poczuje się niekomfortowo. Ramiona, barki i twarz to bezpieczne miejsca.

Wzmocnij więzi

Dowiedz się, co lubi

Każdy ma inny sposób, w jaki lubi być kochany, czy to poprzez dotyk, czy otrzymywanie prezentów. Zwróć uwagę na to, co ty lub inni ludzie robicie, co sprawia, że jest szczęśliwy. Następnie skup się na robieniu tych rzeczy częściej, aby czuł, że naprawdę go rozumiesz.

Na przykład, jeśli lubi, gdy mówi się mu, że jest wyjątkowy, upewnij się, że mówisz rzeczy takie jak: „Dzięki za pomoc w odrabianiu lekcji. Jesteś taki mądry!” lub „Uwielbiam sposób, w jaki zawsze wiesz, jak mnie pocieszyć.”

Wypełnij pustkę w jego życiu

Jeśli możesz dać mu to, czego nie może dać mu nikt inny, prawdopodobnie wywoła to bardzo silne uczucia do Ciebie. Na przykład, jeśli nie ma nikogo, kto wspiera jego marzenie o byciu profesjonalnym sportowcem, bądź jego największą cheerleaderką.

Pomyśl też o swoich mocnych stronach. Jeśli jesteś świetnym słuchaczem, możesz być osobą, której powie wszystkie swoje najgłębsze myśli. Na przykład, jeśli zawsze wspomina, jak ma problem z rozmową ze swoimi kolegami, kiedy jest smutny, możesz powiedzieć coś w stylu: „Zawsze jestem tutaj, jeśli potrzebujesz kogoś do rozmowy. Nie będę oceniać”

Nie próbuj go „naprawiać”. Istnieje różnica między byciem dla kogoś wsparciem a próbą zmiany go na osobę, którą według ciebie powinien być.

Podziel się sekretami

Bycie otwartym i wrażliwym pokazuje mu, że mu ufasz i pragniesz zbliżyć się do niego emocjonalnie. Opowiedz mu o rzeczach, które mało kto o Tobie wie, i upewnij się, że naprawdę słuchasz, gdy przyjdzie jego kolej na otworzenie się.

Zacznij od drobnych spraw, a następnie dziel się większymi i głębszymi tajemnicami o sobie w miarę rozwoju związku. Na przykład, na pierwszej randce możesz przyznać, że uwielbiasz oglądać kiczowate reality show. Następnie, na dziesiątej randce, możesz opowiedzieć mu o rozwodzie swoich rodziców.

Bądź najlepszą wersją siebie

Zamiast całkowicie skupiać się na tym, jak sprawić, by się w Tobie zakochał, pomyśl o sobie. Jak możesz stać się najlepszą wersją siebie i być pewną siebie, zadowoloną dziewczyną, której on pragnie. Pracuj nad sobą tak samo, jak pracujesz nad swoim związkiem, realizując własne zainteresowania, spędzając czas z przyjaciółmi i ucząc się kochać to, kim jesteś.

Nie staraj się być kimś, kim nie jesteś. Zamiast tego popraw te części ciebie, których nie lubisz. Na przykład, zamiast spędzać swój weekend na prześladowaniu jego byłej dziewczyny na Instagramie, wykorzystaj ten czas, aby rozwijać swoje umiejętności malarskie. Dużo większe jest prawdopodobieństwo, że zakocha się w dziewczynie, która ma pasje i zainteresowania oraz kocha siebie przede wszystkim.

Kilka porad na koniec

„Jak sprawić, by mężczyzna się w Tobie zakochał?” to pytanie, które nurtuje wiele dziewczyn. Aby przyciągnąć uwagę faceta i sprawić, że będzie chciał poznać Cię bliżej, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów.

Utrzymywanie kontaktu wzrokowego pokazuje zainteresowanie i pozwala nawiązać więź. Uśmiechając się do mężczyzny, wykazujemy pozytywne nastawienie oraz otwartość. Dbając o swoją prezencję, w tym fryzurę i garderobę, można zrobić dobre wrażenie i zwrócić na siebie uwagę.

Ważne jest, aby doceniać i szanować swojego partnera, okazując mu to poprzez komplementy oraz chwaląc go, gdy na to zasługuje. Ważne jest jednak, aby nie przesadzać z komplementami, unikając zbytniego nachalstwa.

Słuchaj uważnie, co mówi mężczyzna i dawaj mu poczucie, że jesteś zainteresowana jego opinią. Nie narzekaj zbyt często i nie ignoruj jego potrzeb, aby nie odpychać go swoim negatywnym nastawieniem.

Pozwól mężczyźnie poczuć się potrzebnym i ważnym, ale nie przesadzaj z tą potrzebą. Subtelność i umiejętność zachowania równowagi są kluczowe. Warto również być zrelaksowaną, a jednocześnie nieco tajemniczą, co zachęci mężczyznę do odkrywania Twojej osobowości.

Ostatecznie, być może najważniejsze jest, aby być sobą i nie udawać kogoś innego. Prawdziwa miłość ma szansę rozkwitnąć tylko wtedy, gdy obie strony są szczere i autentyczne w swoim zachowaniu.

Kamil - autor -EXTAZY.pl - Randka, Miłość i Związek

Kamil

Jestem Kamil i bardzo lubię randkować, spotykać się, jak i rozmawiać z kobietami. Nie jestem żadnym awanturnikiem i kobieciarzem jak słynny Casanowa, jednak radzę sobie w kontaktach z płcią piękną. Swoim już wieloletnim doświadczeniem pragnę dzielić się na łamach tego bloga.

Chcę też podkreślić, że informacje zawarte tu nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady. Nie jestem terapeutą i nie udzielam porad, tylko jak wspomniałem, dzielę się swoim doświadczeniem.

Dodaj komentarz